1

Temat: Predator widzi w gr.11...

A tak mi się luźno skojarzyło... Odpalcie rysunek w gr. 9 w trybie gr.11 - zasadniczo przy odpowiednich ustawieniach kolorów mamy obraz taki, jak u predatora... :P
Tak sobie tylko dewaguję... :D

Sikor umarł...

2

Odp: Predator widzi w gr.11...

Czyli... (kontynuując dywagacje) Atari miało związek z próbą wyeliminowania Arnolda S. Pewnie dlatego później (w Terminatorze 2) Arnold S. próbował zlikwidować chłopaka tylko za to, że ten posiada Atari (Portfolio). To by było logiczne ;)

Było miło :) Do widzenia.

3

Odp: Predator widzi w gr.11...

ale, ale - w dwójce to on ma go chronić...

Sikor umarł...

4

Odp: Predator widzi w gr.11...

Sikor napisał/a:

ale, ale - w dwójce to on ma go chronić...

No bo się wystraszyli reakcji Atari ... ;P

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

5

Odp: Predator widzi w gr.11...

Sikor napisał/a:

ale, ale - w dwójce to on ma go chronić...

Pozornie. Ten drugi też chce zabić chłopaka, aby dorwać się do PoFo, więc Arnold najpierw chce wyeliminować tamtego. Przy okazji ma czas, aby obserwować jak się PoFo włącza i jakie komendy można wpisywać. Nie każdy widzi to na filmie, że gdy rozwala się ta cysterna z zimnym mlekiem (czy co tam jest) Arnold wyciąga chłopakowi Atarkę z plecaka.

Było miło :) Do widzenia.

6

Odp: Predator widzi w gr.11...

Sikor napisał/a:

A tak mi się luźno skojarzyło... Odpalcie rysunek w gr. 9 w trybie gr.11 - zasadniczo przy odpowiednich ustawieniach kolorów mamy obraz taki, jak u predatora... :P

Sikorex, nie mam pod ręką żadnej grafiki, zapodasz jakieś fotosy?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

7

Odp: Predator widzi w gr.11...

Sikor napisał/a:

A tak mi się luźno skojarzyło... Odpalcie rysunek w gr. 9 w trybie gr.11 - zasadniczo przy odpowiednich ustawieniach kolorów mamy obraz taki, jak u predatora... :P
Tak sobie tylko dewaguję... :D

... a odpalcie rysunek w gr.9 i dwie zgrzewki Żubra (te po 4 sztuki) - obraz będzie tym razem jak u Terminatora ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Predator widzi w gr.11...

Cyprian napisał/a:

Sikorex, nie mam pod ręką żadnej grafiki, zapodasz jakieś fotosy?

Może być Kloss? Bez obróbki, na standardowych ustawieniach gr11;)
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php? … r=97t11756

Post's attachments

kloss_predator_view.png 6 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

9

Odp: Predator widzi w gr.11...

dobre

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org