1

Temat: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Atari sprzedane.

Ostatnio edytowany przez FLOPS (2014-09-23 14:44:24)

2

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

A odbiór osobisty to gdzie? Bo nie podałeś ani w tekście, ani w profilu miejscowości...
Co do ceny, golas, QWERTZ... Wg mnie 1500 byłaby bardziej odpowiednia, ale rynek zweryfikuje.

A mógłbyś dorzucić zdjęcia 800XL i pudła, podać cenę?

3

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Odbiór ~10km od Częstochowy, ew. mogę gdzieś podrzucić w okolicy za darmo, czasem jestem we Wrocławiu, do Warszawy też mi po drodze, bo mam tam znajomych, za połowę kosztów paliwo mogę dojechać :-)
Poszukam zdjęć na kompie i postaram się wystawić, jak nie to jutro lub pojutrze przejadę się do domu rodziców i porobię zdjęcia.

Ostatnio edytowany przez FLOPS (2014-01-28 11:03:33)

4

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Witaj, to Atari 400 to za ile byś chciał sprzedać? W razie czego rezerwuję :-)

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

5

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Ze względu na unikatowość tej maszyny i pudło, 700pln. Jest do niego zasilacz, ale nie był na zdjęciach. Jeszcze będę musiał raz podłączyć i przetestować tę maszynę, bo leży już w pudełku troszkę czasu (a zdarzało się z innymi komputerami, że po dłuższym czasie leżakowania coś nie stykało), jakby było coś nie tak, to od razu napiszę i zmienię cenę.
Falcon leży sobie w pobliżu, dwa tygodnie temu wrzucałem na niego nawet dema, także jego działanie jest potwierdzone. Reszta komputerów oczywiście też jest sprawna (ale tak jak w przypadku Atari 400, jak tylko będą zainteresowani, przetestuję dodatkowo).
Jedna osoba wcześniej w PM była zainteresowana całością tych komputerów, jak da znać, też tutaj dodam informację, także jest Pan chwilowo drugi na to Atari 400.
Nigdzie w regulaminie nie widziałem obostrzeń w stosunku do rezerwacji i PM, prosiłbym jednak, żeby dla wygody wszystkich pisać tutaj o ew. zainteresowaniu i rezerwacji, żeby nikogo nie pominąć.
Pozdrawiam!

6

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Rezerwacja to oczywiście koleżeńska sprawa, respektowana przez kolegów na forum :-)
Ale ja za swoją podziękuję, moje max to było 350 - 400 PLN, nie stać mnie niestety na zaspokojenie "lubości posiadania" za 700 PLN. Nasze hobby to dość droga sprawa jak się okazuje...
Ale pewnie nabywcę znajdziesz, czego Ci życzę serdecznie!

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

7

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

NetSerwer napisał/a:

Rezerwacja to oczywiście koleżeńska sprawa, respektowana przez kolegów na forum :-)
Ale ja za swoją podziękuję, moje max to było 350 - 400 PLN, nie stać mnie niestety na zaspokojenie "lubości posiadania" za 700 PLN. Nasze hobby to dość droga sprawa jak się okazuje...
Ale pewnie nabywcę znajdziesz, czego Ci życzę serdecznie!

Jeżeli chodzi o Atari, to i tak żeby zebrać wszystkie modele nie ma tragedii, takiej jak z Amigiami :-/ Ja wychowałem się na C64 i później Amidze, chciałem uzbierać wszystkie modele, ale niestety przerosło mnie to zadanie (to jest drogie hobby). Przy okazji udało mi się upolować kilka innych fajnych komputerków i zobaczyć Falcona w akcji. Jego z moich Atari najbardziej będzie mi brakować, fajna maszyna.
Co do tego Atari 400, nie pamiętam ile za niego dałem, ale na pewno więcej niż 400pln (płaciłem w funtach) + wysyłka zza granicy, tak że możliwe że w tych 700pln się nie zmieściłem. W Polsce nie udało mi się żadnego znaleźć w tamtym czasie.
Atari 400 trafiło w miejsce gdzie każdy będzie mógł je zobaczyć (muzeum).

Ostatnio edytowany przez FLOPS (2014-01-28 11:04:58)

8

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Czy oferta nadal jest aktualna?

XE maniac! ;)

9

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Aleś odgrzebał kotleta ;)
Sądząc po edytowanym pierwszym poście, Falcon został sprzedany.

10

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

No własnie informacja o Falconie nie została edytowana, co moze sugerowac ze jest dostepny. Przypuszczalnie edycji uległa informacja o wrzuceniu 65XE na aukcje.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Przeczytaj uważnie I-szy post :)

12

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Faktycznie. Taka troche sprzecznosc, nie rzuca sie w oczy od razu ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

13

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 4MB z dyskiem w ładnym stanie

Poprawiłem pierwszy post, żeby już nikt się nie pomylił.
Pozdrawiam
Flops