26

Odp: [S] KarinMaxiDrive

tak to ja, podeślij mi numer konta, ale najlepiej w mBanku

27

Odp: [S] KarinMaxiDrive

kończę na dziś zabawę z komputerem, jak podeślesz numer to wpłacę, bo na razie do mnie nie dotarł...

28

Odp: [S] KarinMaxiDrive

stryker, chyba walnąłeś sie w tym kabelku:

http://zsyp.eu/smieci/kabel_KarinMaxi.JPG

nie ma przeplotu? poza tym chyba na środkowym powinien być przeplot a na końcowym bez? czy nie?

29

Odp: [S] KarinMaxiDrive

stryker napisał/a:

i jeszcze jedno nie daje supportu. wszystko znajdziesz na forum lub może ci kto inny pomoże ja nie mam siły....

"wszystko się kiedyś kończy......."

30

Odp: [S] KarinMaxiDrive

@ming ale tutaj nie chodzi o klienta, tutaj chodzi o bezrobotnego - miał jasno napisane, że jemu nie będzie pomagać - i się nie dziwię bo dostawał by pytania w stylu: jak podłączyć wtyczkę do gniazdka...

31

Odp: [S] KarinMaxiDrive

czy ja zapytałem jak podłączyć wtyczkę do gniazdka? zacznij się leczyć capie... kolejny...

32

Odp: [S] KarinMaxiDrive

Amen MING! 100% poparcia :-)

Sprzęt super, stryker jak ma dobry dzień też pomoże (mi pomógł, choć pytałem jak wkręcić śrubki :-)
Na pigwie chętni znajdą wszystko co trzeba (to też stryker podpowiedział :-). Znaczy: forum działa.

@bezrobotny: musiałeś kiedyś dać do pieca... :-)

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

33

Odp: [S] KarinMaxiDrive

@ming, @NetSerwer - no właśnie to co @NetSerwer napisał, bezrobotny nie kiedyś dał do pieca tylko regularnie to robi.
Poczytajcie wątki a zrozumiecie, wspracie jest i jasno @stryker napisał na początku - nie ma wsparcia dla bezrobotnego a nie dla wszystkich.

34

Odp: [S] KarinMaxiDrive

a jaki był udział twój cieciu i strykera w powstaniu Karin... że tak publicznie wyzywacie mnie od kretynów...

35

Odp: [S] KarinMaxiDrive

Ale on zapłacił za wersję bez supportu.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2014-01-17 19:59:18)

36

Odp: [S] KarinMaxiDrive

stacja z kablem który dostałem zgłasza się teoretycznie chyba jako B, więc jak podłączę jedną stację nie zadziała... natomiast nie mogę podłączyć dwóch bo się zrobi zwarcie... moim zdaniem kabel jest zły... Jer/Zenon moglibyście się odezwać?

37

Odp: [S] KarinMaxiDrive

Słucham, jestem.
Skąd mam wiedzieć jaki masz kabel i co w nim pokręcone, lub inaczej, co tam kombinujesz.
Gościa na oczy nie widziałem.

38

Odp: [S] KarinMaxiDrive

Kabel ma być zwykły prosty, bez żadnych pecetowych przeplotów.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

39

Odp: [S] KarinMaxiDrive

http://karinmaxidrive.pigwa.net/   
download
instrukcja montażowa strona 10.
Wiesz co to jest DS0 i DS1 ?
Zlitowałem się !
A ty MING zamiast TROLOWAĆ podpowiedziałbyś swojemu koledze.
Moderatora proszę o zamknięcie tematu Bo to jest dział K/S/Z i więcej pierdu pierdu tu nie potrzeba.

"wszystko się kiedyś kończy......."

40

Odp: [S] KarinMaxiDrive

Glownym problemem w supporcie jest to ze Stryker tylko to produkowal i montowal i nie ma pojecia jak i dlaczego to dziala.
Ja mu zrobilem projekt plytki ktora on potem przerobil wedlug wlasnego widzimisie dodajac exta porty i gwalcac podstawowe zasady wpakowal w obudowe i jest sliczne.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

41

Odp: [S] KarinMaxiDrive

Się powstrzymam ... a już chciałem zacytować starą korespondencję i sporo faktów.
Zaxon jesteś dwulicowym gnojem i kłamcą !
Wpadnij na jakiś zlot w PL.
EOT z mojej strony.

Ostatnio edytowany przez stryker (2014-01-19 17:24:58)

"wszystko się kiedyś kończy......."

42

Odp: [S] KarinMaxiDrive

Coz, moze i jestem dwulicowy i klamca , korespondencje cytuj smialo, szczegolnie jak ci pisalem ze to wersja beta i nie ma co tego produkowac ale sie uparles ze juz trzeba zrobic. I dostali ludzie ten polprodukt robiony na szybko . Bo sie chciales wybic jako producent. Mowiilem,uprzedzalem,byles madrzejszy. No to teraz masz co masz.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

43

Odp: [S] KarinMaxiDrive

Panowie, spokojnie - bez tytułowania się, bo będę wykropkowywać. Poproszę o fakty, argumenty i nieodpisywanie bezrobotnemu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

44

Odp: [S] KarinMaxiDrive

a co kierownik ma do mnie?

45

Odp: [S] KarinMaxiDrive

zaxon napisał/a:

wersja beta i nie ma co tego produkowac

Co znaczy beta ? Więcej faktów.
I co mam ? Ktoś ma jakieś problemy ? Bezrobotny ? On ma zawsze jakiś problem.
Zaczął się już przy samej wysyłce....
Ty wiesz co piszesz czy bierzesz jakieś leki które zawróciły ci równowagę w główce ?
dalsza rozmowa z mojej strony będzie możliwa dopiero twarz w twarz.
Jak się nie boisz wpadnij na jakieś polskie party.....

Ostatnio edytowany przez stryker (2014-01-19 19:47:44)

"wszystko się kiedyś kończy......."

46

Odp: [S] KarinMaxiDrive

Coz, fakty,
Nad Karin maxi spedzilem sporo czasu, zaczynajac od 2  prototypow na drutach, bazujac na schematach od Jera a potem na szczescie Monsoft mi orginal pozyczyl wiec wprowadzilem poprawki bo schemat u Jera ma bledy. Robiac w wolnych chwilach.  Zaprojektowalem plytke ktora byla amatorska i do dupy ale Stryker sie napial ze bedzie produkowal wiec pod presja dokonczylem na szybko i mu wyslalem, on nie baczac na zalozenia, rozciagnal ja i dodajac 2 dodatkowe gniazda. Wyszlo jak wyszlo, dziala na opatrznosci boskiej.
Stryker dostawal gotowe poprawione wersje plytek i co wieczor mnie cisnal ze jeszcze trzeba cos poprawic. Do tego ja wykupilem licencje na software w ktrorym robilem plytki a on nie.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

Odp: [S] KarinMaxiDrive

czy inni uzytkownicy tez maja problemey czy tylko bezrobotny ?

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2014-01-20 19:13:42)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

48

Odp: [S] KarinMaxiDrive

żeby mieć problemy to trzeba używać mózgu, nie każdy posiada...

49

Odp: [S] KarinMaxiDrive

oj tak...
PunBB bbcode test

gep/lamers^dial

50

Odp: [S] KarinMaxiDrive

co to za dziewczę? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info