Temat: cuda się zdarzają

wyrzucałem dzisiaj śmieci ,a obok kontenera leżał worek z cacykami, dziwne jest to żę ktoś posiadał takie rzeczy
i nie wiedząc ile to jest warte po prostu to wyrzucił.

Post's attachments

100_3138.JPG 679.79 kb, liczba pobrań: 2 (od 2013-12-27) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Bucik Na Trola

2

Odp: cuda się zdarzają

Nieźle, gratuluję znaleziska :)

3

Odp: cuda się zdarzają

"One man's trash is another man's treasure"

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

4

Odp: cuda się zdarzają

Coś pięknego... :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

5

Odp: cuda się zdarzają

@Garynerwus - i tak żona wykmini że kupiłeś, a nie znalazłeś :P
pozdr
Bachoo

6

Odp: cuda się zdarzają

Piękności... i ta stacja dysków.... czemu ja mam swoj kosz i nikt mi takich rzeczy nie podrzuci...

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

7

Odp: cuda się zdarzają

teraz to chyba sobie kamerke na kontener wystawie,bo może naraz nie uniósł to jeszcze woreczek drugi wyniesie.

Bucik Na Trola

8

Odp: cuda się zdarzają

Na bazarach od lumpów można takie rzeczy kupić, oni regularnie zbierają. Mi też się parę razy trafiły rarytasy, jeszcze jak w bloku mieszkałem. A po świętach sporo tego, bo poprzedświątecznych porządkach wyleciało na śmietniki.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

9

Odp: cuda się zdarzają

to już nie te czasy. Lumpy już wiedzą, ile to warte, lub nie mają dostępu - co zresztą widzę po krakowskiej giełdzie staroci. Kiedyś kupiłem na tej zasadzie: XC11 za 10pln, modem XM301 w pudełku za 15pln, SF314 za 10pln, 600XL za 30pln ;)... ale, to se już ne wrati ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: cuda się zdarzają

przetestowałem i wszystko działa ,wystawie to wszystko za godzine na alledrogo

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2013-12-27 18:40:14)

Bucik Na Trola

11

Odp: cuda się zdarzają

własnie wystawiłem ,udanych łowów

http://allegro.pl/show_item.php?item=3834909571

Bucik Na Trola

Odp: cuda się zdarzają

ze smieci na allegro , " marketingowe christmas story " dla idiotow ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

13

Odp: cuda się zdarzają

christmas story ,ale prawdziwe

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2013-12-27 20:01:22)

Bucik Na Trola

Odp: cuda się zdarzają

prawdziwe lanie wody ,  w stylu znalazlem na strychu przez podziemne przejscie ....

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

15

Odp: cuda się zdarzają

Bitman - daj że już spokój. Może znalazł, a może nie. Nikt nikogo za rękę nie złapał. Jeśli chcesz kupić to kup, a jeśli nie to nie przekonuj wszystkich tu zgromadzonych, iż sprzęt pochodzi z podziemnego tunelu ;)- Nie ma to raczej większego znaczenia.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: cuda się zdarzają

Da się znaleźć :) Jedno z moich 130xe też pochodzi ze śmietnika.

17

Odp: cuda się zdarzają

To się wyklepie... :)

http://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1509266_10201979535921521_1795770975_n.jpg

Ostatnio edytowany przez wieczor (2013-12-28 10:40:56)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

18

Odp: cuda się zdarzają

re up: ciekawe czy poleci na alledrogo takie czy wyczyszczone troszkę.... ;-P

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

19

Odp: cuda się zdarzają

a to nie jest czasem atari 2600?

Odp: cuda się zdarzają

from titanic ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

21

Odp: cuda się zdarzają

Kiedyś w ramach "rankingu głupot" podano, że ktoś dał ogłoszenie w którym sprzedawał radio lampowe z pokładu Santa María (tego od Krzysztofa Kolumba) i na kupno było wielu chętnych oferujących pokaźne sumy. Można by więc spróbować wystawić na aukcji "The Atari 2600 found on the wreck of titanic" czy coś takiego. Oczywiście z dopiskiem, że niem ma kabla więc nie ma możliwości sprawdzenia ;-)

22

Odp: cuda się zdarzają

wystawić można niewyobrażalne rzeczy tutaj przakłady



http://www.allegrofun.pl/

Bucik Na Trola

23

Odp: cuda się zdarzają

Bo to była "Santa Maria" z Puszczykowa.

24

Odp: cuda się zdarzają

Czy te znalezisko jest śmierdzące ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

25

Odp: cuda się zdarzają

to z wodorostami śmierdzi rybami

Bucik Na Trola