Temat: Skąd ZASSAĆ ... ???

Witajcie,

  Wczoraj dostałem od niejakiego Tomka C. wpełni skompletowaną "dyskografie" 8-bit Nostalgie w MP3... Podobno jest to jedna z kilku takich kolekcyjek dostępnych w sieci... Skoro tak... to skąd je można zassać ... jakiś namiar na FTP, będę wdzięczny... muza jest zajebista... !!!

pzdr all!

Zajec/sword ;)

2

Odp: Skąd ZASSAĆ ... ???

jesli sie niemyle to na serwerze Azbesta w dziale: stuff/music_discs ;)
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Skąd ZASSAĆ ... ???

No to mi podpowiedziałeś... a gdzie ten ftp azbesta się mieści ??? he ??? moze jakis URL'ik , co ?

pzdr.

Zajec/sword ;)

4

Odp: Skąd ZASSAĆ ... ???

No to mi podpowiedziałeś... a gdzie ten ftp azbesta się mieści ??? he ??? moze jakis URL'ik , co ?

pzdr.

w TC wpisujesz nazwe hosta atari.art.pl Uzyt/Hasł ustaw na anonymous i zaznacz użyj tryb pasywny ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Skąd ZASSAĆ ... ???

jesli sie niemyle to na serwerze Azbesta w dziale: stuff/music_discs ;)
pozdr.

no Zajec co ty nie wiesz ze Azbest ma server na ktorym jest to czego szukasz ;) a dzial sie zwie stuff/music_discs :) no i juz wiadomo gdzie szukac :)

ps. Co to jest server i Azbest? a adres to

azbest//server/music_disc
czy
server//Azbest/music_disc :)
pozdrowka dla serverow i Azbestow (nie gniewaj sie ) za duzo %%% krwi w alkoholu :)

Zajec jak rozkminisz ten serwer daj smsika na telefon, a i przypominam ci o piciu 24.10.03 w Cosmopolitan Pub poczatek o 21:00 :)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>