1

Temat: Amiga 500 - dyskietka workbench 1.3.

Hej,
Piszę tutaj bo dla jednego posta nie chcę zakładać konta na ppa.pl.
czy ktoś mógłby mi nagrać i przesłać dyskietkę z workbenchem 1.3  ?
Nie mam żadnego softu do swojej Amigi i robię sobie kabel null modem żeby ponagrywać trochę dyskietek - ale bez workbencha nic nie dam rady przesłać na Amigę.. 

Na allegro są gotowe zestawy kabel + dyskietka ale  tak jak piszę wyżej kabel zaraz będę miał a nie widzę sensu wydawania 50 zeta za dyskietkę.

I am operator of my pocket calculator

2

Odp: Amiga 500 - dyskietka workbench 1.3.

wpadnij na sztaba to Ci przyniosę na dyskietce

gep/lamers^dial

3

Odp: Amiga 500 - dyskietka workbench 1.3.

Chętnie wpadłbym na chwilę - widzę że w ten piątek jest planowany ale nie wiem o której i gdzie ?
To w jakimś pubie będzie ?

I am operator of my pocket calculator

Odp: Amiga 500 - dyskietka workbench 1.3.

Nein, mieszkanie prywatne. Konkretnie tu: https://www.google.pl/maps/preview/@54. … Cq6AQg!2e0

Wpadać można od 17.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Amiga 500 - dyskietka workbench 1.3.

Adam widzę że w ciepłe dni to możesz w kapciach iść do lidla po browary :) 
Jeśli można to chętnie bym wpadł na chwilę w takim razie - poprosiłbym tylko jeszcze nr. mieszkania
no chyba że przy domofonie jest jakiś znaczek Atari czy coś..
Gepard - przyniosę Ci w takim razie czystą dyskietkę na wymianę - ale mam tylko HD.
Chyba że może być barter na dyskietkę 5,25 lub browara :)

I am operator of my pocket calculator

6

Odp: Amiga 500 - dyskietka workbench 1.3.

przybywaj - nie rób scen z dyskietkami ;) moje stacje w Amigach formatują wszystko jak leci

co do numeru mieszkania to dyszka... a w domofonie trza powiedzieć: Commodore :D, zresztą z Adama to się już amigowiec zrobił ;)

btw. na sztaby oksywskie to wpadają tacy atarowcy, co to każdy z nich ma przynajmniej jedną Amigę (tylko podzielić ich trzeba na tych którzy sie do tego otwarcie przyznają i tych co to niby nie mają :D )

gep/lamers^dial

7

Odp: Amiga 500 - dyskietka workbench 1.3.

No to extra - w takim razie na kwadrylion procent będę.

I am operator of my pocket calculator

Odp: Amiga 500 - dyskietka workbench 1.3.

Gepard: jeszcze trochę i klamkę pocałujesz :P ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio