26

Odp: Poczta "Polska" kolejna zmiana cen

Tak czytam i czytam i za pieruna nie rozumiem co to ma wspólnego z atari albo jakimkolwiek retro sprzętem.
No i co że bałagan?
U mnie ostatnio spółdzielnia mieszkaniowa podniosła opłatę za windę.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

27

Odp: Poczta "Polska" kolejna zmiana cen

Bałagan to bałagan, można porozmawiać z ludźmi z forum o czymś innym, od filmów do polityki. A temat cen poczty jest akurat ze sprzetem retro dosc mocno zwiazany jako podstawowe medium transportu naszych zakupów :) Winda jakby mniej (chociaż wracajac z poczty z paczka lepiej winda niz po schodach, zwlaszcza jeśli to np monitor, wiec moze?...) ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

28

Odp: Poczta "Polska" kolejna zmiana cen

Pocztą nic za granice lub Polske nie wysylasz?

Ostatnio edytowany przez stryker (2014-02-06 11:45:39)

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: Poczta "Polska" kolejna zmiana cen

Której sylaby słowa Bałagan nie rozumiesz?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

30

Odp: Poczta "Polska" kolejna zmiana cen

Czwartej :P
No dobra, czepiłem się.
A Ty mickey czytasz emaile ze skrzynki z której się tu zarejestrowałeś? Jakiś czas temu przez link E-mail pod twoim R2D2 wysłałem pytanie o to uszkodzone 800XL_F_ co to je kiedyś ode mnie kupiłeś.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

31

Odp: Poczta "Polska" kolejna zmiana cen

Ke? Nie dostalem maila. Pewnie do spamu poszlo, mam dosc restrykcyjne filtry. Wyslij pm.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021