101

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

a mi chodzi o odpowiedź na moje pytanie. Swoje zdanie uargumentowałem już wiele razy i mi wystarczy zasadniczo.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

102

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Ale chyba nie na forum.
Na szczescie Rychu zrobil co zrobil :)

103

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Na forum. Trzeba czytać ze zrozumieniem.

A co zrobił, że tak zapytam? To dość ważne pytanie jest.

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-06-17 21:26:46)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

104

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Pin napisał/a:

@Sikor - Alley Cat mam w wersji bez nielegali. Działa dokładnie tak samo :D

Spaczowany specjalnie pod 65c816 20-25 lat po powstaniu programu przez Draco ;)
Gastly Nights też masz spaczowane? :D
Crumbles Crisis, Deimos, Gallahad, Indiana, Kennedy Approach, Leaderboard Golf, Mózgprocesor, Renegade, Shanghai
Blue Monday, Pierestrojka Demo (tak, jest wersja spatchowana), Robocop,
To tak na szybko spis ze strony Drac0 ;) A znalazło by się więcej ;)

Sikor umarł...

105

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Pin: O prztyczku w Rapidusie?

Nie czytales? -> http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 93#p187193

106

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

@Sikor - zpaczowany Alley Cat udowadnia, że użycie nielegali jest bez sensu. I nawet nie wiem, dlaczego o tym mówisz, bo jest to argument z_dupy świadczący o tym, że to sensu nie ma ;) Z reszty programów o których prawisz, to tylko jeden zasługuje na uwagę (Leaderboard Golf) a o reszcie tytułów nie pamiętam, bo pewnie nie było czego pamiętać. Dlatego pytam o konkrety i ciekawostki, które coś dają a nie o rozwiązania, które można zastąpić zwykłymi rozwiązaniami na legalach 6502c.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

107

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Ech....

108

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Serio teraz pytam. Jak ktoś chce te kompoty poprowadzić i coś tam zrobić, to niech da znać Ryśkowi na priv.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

109

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Nooo, CC jest jeszcze dobre i KA jest dobre. A to tylko na szybko ze strony Konrada ;)

Sikor umarł...

110

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Który to już raz jest dyskusja na ten durny temat, maziemu to chyba zazdrosc odwala bo pinokio ma pstryczek a on nie :p

111

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Iron: ja mam atari i prztyczek nie jest mi potrzebny :P
To compo machine Pina powinna byc w pelni kompatybilna z atari a dzieki Rapidusowi jest. Wiec wnioski nasuwaja sie same :)

112

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

co z tego ze ma jak nie uzywa? organ nie uzywany zanika :D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

A teraz skoro temat się Wam już wyczerpał proponuję, udowodnić swoje racje wysokiej jakości pracami wystawionymi w "compotach". Amen! :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Wiadomość dla tych którzy planują połączyć "party" z odpoczynkiem
http://www.tvp.pl/opole/aktualnosci/spo … u/15146850
Ponadto jest budowany basen w Pokrzywnej więc jest w czym wybierać. :)

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2014-06-18 08:55:49)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

115

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

xxl napisał/a:

co z tego ze ma jak nie uzywa? organ nie uzywany zanika :D

Ja kiedyś miałem przełącznik mono/stereo. Ale już nie mam :) Organ sam jakoś zanikł po wymontowniu z obudowy i zaślepieniu na stereo :P

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

116

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

a na "froncie" bez zmian jak widzę :-]

disco polo kula prawie jak w Boogie ;) http://www.youtube.com/watch?v=CKzXstczKX8

gep/lamers^dial

117

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

mazi napisał/a:

Iron: ja mam atari i prztyczek nie jest mi potrzebny

A ja mam i dzięki temu możliwości motywują mnie do dalszego działania. A Ty, to tylko gadasz i nic z tego nie wynika :P. Może to chodzi o to, że nie masz "pstyczka" :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

118

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Jezeli te dzialania to Twoje skomlenia na forum, ze nie dziala, ze nielegale, ze 65c816 to faktycznie sukces coraz blizej.
Co do cytatu, ktory umiesciles w swojej wypowiedzi, to jest w nim zawarta odpowiedz na Twoje sugestie :P

U mnie dziala wszystko co zostalo stworozne na/dla atari xl/xe :P

119

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

dobra, bo i tak się nie dogadamy. Miłego dnia ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

120

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Panowie, dajcie już spokój.

121

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

NAPISZCIE O TYM DEMO!1a

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

syscall. Popieram, albo nawet grę . Scenariusz: dwóch atarowców napieprza się atarkami po głowach przez 5 minut, wygrywa ten którego atarka odpali /pod warunkiem że zawodnik stoi na nogach/. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

123

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

A nielegale dopuszczalne? :P

124

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

cytujac informacje na stronie:

"Wszystkie prace 8-bit będą uruchamiane na komputerze Atari XEGS z procesorem 65c816, 1 MB, stereo, Covox i ładowane z kontrolera IDE Plus/IDEa pod kontrolą systemu operacyjnego SpartaDOS X, lub spod inita SDLOAD bez DOS. Jeśli Twoje demo lub intro wymaga specjalnego rozszerzenia do działania (lub wykorzystuje niepublikowane rozkazy 6502C) - musisz dostarczyć odpowiedni sprzęt i go obsłużyć podczas compo (podłączyć, uruchomić, wgrać demo)."

pod warunkiem, ze dostarczysz Atari, podlaczysz... krotko mowiac: aby zaprezentowac prace na atari - zgodnie z informacja na stronie - musisz sobie przywiez atari.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

125

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Ja też zacytuje!

xxl napisał/a:

Jeśli Twoje demo lub intro wymaga specjalnego rozszerzenia do działania (lub
wykorzystuje niepublikowane rozkazy 6502C)

...

pod warunkiem, ze dostarczysz Atari, podlaczysz... krotko mowiac: aby zaprezentowac prace na atari - zgodnie z informacja na stronie - musisz sobie przywiez atari.

Nie chce nikogo urazić ale czytanie ze zrozumieniem sie kłania.