1

Temat: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Mam 1 wolne miejsca w pokoju w schronisku przy party od piątku do niedzieli. Jest ktoś chętny?

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2014-07-21 10:37:24)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

A kto oprócz Ciebie w obsadzie?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Dely, jakies uprzedzenia ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Chcę wiedzieć komu będę chrapać :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

mi tez...niestety ;-)

marekp for sure...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

W pokoju jest jeszcze lotharek, marekp, nosty, as i ja. Więc jak się dely piszesz to mamy komplecik.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2014-07-21 13:20:26)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

7

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Biorę, dzięki za info!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Cholerka, za późno :/

grzybson/SSG^NG

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

grzybson , mam wolne spanie na działce :) ,
rano,ptaszki ,porzeczki i maliny.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

10

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Pamiętajcie, że loża nr 5 jest zajęta, bo słyszałem, że ktoś próbował zabukować :P

11

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

To tak się zmieniły obyczaje, że na party-place spać już nie można?

12

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Nie chcę tworzyć podobnego wątku, więc tutaj zapytuję: czy ma ktoś może jedno wolne miejsce w schronisku?

pomidor

13

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Możesz zadzwonić i zarezerwować pokój, bo mają jeszcze wolne, a ekipa też się znajdzie.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Gzynio, jeżeli możesz i masz to weż mixser ,tak na wszelki wypadek. Bardzo Cię proszę. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

15

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Niestety, ale nie posiadam takowego sprzętu.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

16

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Ja wezmę mixer i trochę kabli.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

17

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

Panowie, ja nie dam rady dotrzeć, więc zwalnia się jedno miejsce w pokoju...

18

Odp: Nocleg w schronisku w Głuchołazach

W takim razie miejsce przejmuje grzybson, bo był pierwszy w kolejce.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."