276

Odp: pokrywa

djcasey, jak będę miał cokolwiek nadającego się do pokazania, to to zrobię. Cena też wtedy będzie znana. Zależy ona głównie od ilości materiału potrzebnego do danej pokrywy, ale także od stopnia skomplikowania samej formy i... zainteresowania sprzedających.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

277

Odp: pokrywa

Załączam jeszcze zdjęcia opakowania. Niestety rozsyłał będę w przyszłym tygodniu dopiero. Prototyp do Amigi 1200 jest gotowy, zdjęcia wieczorem i ogłoszę pre-order.

Ostatnio edytowany przez Duddie (2015-02-18 09:43:47)

Post's attachments

pudełko1.jpg 66.58 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

pudełko2.jpg 64.43 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

278

Odp: pokrywa

Wow - bardzo ładne. Ładnie się będę także uśmiechać ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

279

Odp: pokrywa

Podobają mi się ;)

Sikor umarł...

280

Odp: pokrywa

Czy te pudełko będzie zapakowane w większe pudełko (bo to jednak cenna pamiątka, lepiej by się ostała w całości w podróży) ?

281

Odp: pokrywa

... ale gdyby tak zafoliować ...

282

Odp: pokrywa

Zamierzam je wysyłać zawinięte w folię stretch.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

283

Odp: pokrywa

Duddie produkt światowej klasy i to opakowanie no szok!!!
Chętny jestem jak pisałem.

284

Odp: pokrywa

Kiedy fotki prototypu do Amigi 1200 i nowy preorder, aż chce mi się kasę wydać
W przyszłości planujesz jakiś sklepik online z pokrywami ??

285

Odp: pokrywa

Bezczegośtam bedzie dilerem ;)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

286

Odp: pokrywa

djcasey, mówiłem, że specjalnie nie mam jeszcze czego pokazać, ale dla Ciebie zrobię wyjątek... W załącznikach prototyp, oczywiście jeszcze sporo do poprawy, także faktura i kształt. Za parę dni będzie pre-order.

Post's attachments

A1200_1.jpg 380.1 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

A1200_2.jpg 308.6 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

287

Odp: pokrywa

dzięki za zaspokojenie mojej ciekawości, jak na wersję alpha ;p jest ok
z niecierpliwością czekam na wersję finalną.

Ostatnio edytowany przez djcasey (2015-02-19 23:08:11)

288

Odp: pokrywa

Spokojnie wszystko będzie, nawet pokrywki na tarkę do sera, tzn do ST. ;P

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

289

Odp: pokrywa

Nie ma pośpiechu, w końcu to tylko osłony na komputery :)

290

Odp: pokrywa

AŻ, a nie TYLKO. A1200 przykryta ręcznikiem nie prezentuje się stylowo. Podobnie jak małe Atari.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

291

Odp: pokrywa

Kup ładniejszy ręcznik, albo koszulkę z ładnym logo. ;)

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

292

Odp: pokrywa

Uwaga, pre-order! Chętni na pokrywę do A1200, która powinna być dostępna w marcu, mogą zapisywać się poprzez wysłanie maila z danymi: A1200, nick, imię i nazwisko, adres do wysyłki plus ewentualne uwagi - wszystko na adres zamowienia (at) retronics kropka eu. Cena pokrywy będzie wyższa niż tej do XE, ponieważ okazało się, że opakowania podniosły nieco koszt, a i sama pokrywa jest droższa, bo jest większa i forma oraz wykrojnik kosztują więcej. Cena w pre-orderze 55 zł, potem 69 zł.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

293

Odp: pokrywa

Zapomniałem podać - pre-order trwa do 10.03.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

294

Odp: pokrywa

Wpiszę się jak tylko zobaczę pokrywy do Atari XE na własne oczy ;)

295

Odp: pokrywa

http://allegro.pl/pokrywa-do-atari-xe-f … 04023.html

Że tak powiem... a gdzie moja? ;P

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

296

Odp: pokrywa

W trakcie pakowania i adresowania, Adaś. Wszyscy zamawiajacy w pre-orderze otrzymają w ciagu najbliższych dni. Sporo tego mam do przygotowania. ..

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

297

Odp: pokrywa

Spoko luz, tak tylko upewniałem, bo mogła się zapodziać gdzieś po drodze.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

298

Odp: pokrywa

Osoby deklarujące chęć odbioru osobistego zapraszam do kontaktu w celu umówienia terminu.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

299

Odp: pokrywa

No i nie ma chętnych na ten odbiór osobisty? To wystawiam na Allegro :).
Właśnie siedzę i pakuję wszystko, adresuję, w poniedziałek i wtorek wszystkie zamówione i opłacone (z wysyłką) ruszają priorytetem do zamawiających.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

300

Odp: pokrywa

Duddie, mozesz napisac z jakiego materialu sa w koncu wykonane te pokrywy i jaka jest jego grubosc? AS robi ci reklame na AtariAge ale ludzie sie martwia ze pokrywa nie przezyje transportu w calosci majac pewnie doswiadczenia z pokrywami wykonanymi z taniego i cienkiego plastiku.