1

Temat: [S] 520 STe + Ultrasatan + NetUSBee

Zbieram na SV i Rapidusa. ;)
Próbuję sprzedać najpierw tutaj. 520STe UK z 4MB RAM, TOS 2.06UK (wymieniony), w komplecie dołożę też stary chyba 1.06, DMA sprawne, do tego Ultrasatan i NetUSBee (kupione w tym roku), trochę dyskietek oryginalnych:Turbo Master (Turbo Cup Challenge), Atari 520STe Discovery XTRA DXA (Language Disk i Anarchy, Super Cycle),Thunderwing, U.K. Language Disk,Discovery Pack (Language Disk i STOS Program Disk), do tego jak kupujący zechce dorzucę lepiony przeze mnie kabel do monitora Commodore 1084S.
Stan techniczny idealny - wszystko działa, stan wizualny dobry, klawisze nie są pożółknięte, górna część obudowy pęknięta z lewej strony (drugi mój ST i w tym samym miejscu pęknięcie, ktoś to próbował kleić ale nie rzuca się to w oczy) - po skręceniu nic nie odłazi. Mogę dorzucić też kartę SD z obrazem od PP z grami (tej którą używam nie oddam bo by się Uwe obraził). ;)
Cena - 500zł za wszystko + wysyłka (do dogadania) lub odbiór osobisty w Chełmie. W sumie można by się i na SV umówić ale nie ukrywam, że zależy mi na szybkim wzięciu kasy.
Jak nie pójdzie do niedzieli to leci na Allegro. Jakby co to zdjęcia mogę zrobić.

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

2

Odp: [S] 520 STe + Ultrasatan + NetUSBee

Reflektowałby na samego Ultrasatana w dobrej cenie jakby co... ;)

3

Odp: [S] 520 STe + Ultrasatan + NetUSBee

A jaka jest cena za samo STe?

4

Odp: [S] 520 STe + Ultrasatan + NetUSBee

Odpisałem na maila. Na razie jest jeden klient, który zastanawia się nad całością. Jak się nie zdecyduje to podzielę na części.
@Jacques - jakby co to jesteś pierwszy w kolejce na Usatana a czarekk na STe.

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

5

Odp: [S] 520 STe + Ultrasatan + NetUSBee

Witam
Jak byś myślał o sprzedaży na części to NetUSBee nie drogo liczył to byłbym zainteresowany.
Pozdrawiam



PS Dzięki za info, to jakby co ustawiam się w kolejkę.

Ostatnio edytowany przez Jarkeczek (2014-11-20 11:31:28)

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

6

Odp: [S] 520 STe + Ultrasatan + NetUSBee

Ok, STe  sprzedane (czarekk), info o cenie USatana i NetUSBee poszło odpowiednio do Użytkowników Jaques i Jarkeczek. Czekam na odpowiedź. Jak pasuje to sprzedane. Jakby ktoś zrezygnował to dam znać.

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

7

Odp: [S] 520 STe + Ultrasatan + NetUSBee

Biorę Ultrasatana (z  "SD z obrazem od PP z grami"), po pracy pod wieczór się skontaktuję :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2014-11-21 11:42:05)

8

Odp: [S] 520 STe + Ultrasatan + NetUSBee

OK. W takim razie wszystko sprzedane. W weekend przygotuję kartę SD dla Jaques'a, spakuję wszystko i w poniedziałek wysyłka. Nie lubię wysyłać przed weekendem bo nie wiadomo w jakich warunkach sprzęt będzie leżał w magazynie.

Ostatnio edytowany przez Jenot (2014-11-21 11:47:07)

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,