151

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Nosty: Pamiętaj, że lutownica bez dobrego "GROTA" to kiepska lutownica;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

152

nosty napisał/a:

A propos pań, to choć obejrzałem pokaz z loży dla vipów na balkonie, to jednak nie przypadł mi do gustu. Tzn sam pokaz był pewnie ok, ale nastrój i odpowiedni odbiór skutecznie zakłócał mi kontekst. Mówiąc inaczej, to co jest na miejscu w nocnym klubie, jakoś się nie sprawdza wśród komputerów (nawet Atari) i w szkolnej sali gimnastycznej...
Zdecydowanie nie napiszę jednak, że bym je wymienił na inną atrakcję, bo w najbliższym czasie współpraca pewnego mistrza lutownicy będzie mi bardzo potrzebna wink

.....w przeciwieństwie do ciebie mnie nie przeszkadza czy jest to nocny klub, czy sala gimnastyczna. Występ, to występ. Panie pokazały to co zawsze - ku widocznej radości i zainteresowaniu zebranych. Zauważam tutaj natomiast jedną małą różnicę pomiędzy wymienionymi przez ciebie lokalami - w nocnym klubie zapłacił byś za taki występ tyle co za 2 wejściówki za SV bowiem panie te nie tańcują charytatywnie tylko za kaseńkę. Na SV to miły akcent na rozpoczęcie.

153

sOnar napisał/a:

No i? Kto zastapilby nam Pina? Jego talent, sprzet i wiedza sprawia ze organizatorom jest lzej. Jakies trolle patrza tylka na potkniecia - czasem mam wrazenie, ze przyjezdzaja na party wlasnie po to by szukac wtopek a po nim robic mlyn. Zastanawiam sie ile gowna trzeba miec we krwi i umysle by tak postepowac? Wtopy sa i beda a skoro nie dorosliscie do tego, by to zaakceptowac to po prostu trza wpisac takowe rzucajace po party shit-em niczym malpy w zoo na czarna liste i kaszlanie sie skonczy. Trza odciac trolle od zrodelka a zdechna z glodu... Proste...

Zwykle ludzkie zmeczenie potrawi zniszczyc najciezsza prace kazdego czlowieka... Ot co...

Bez Pina, jego sprzetu i wiedzy - party sa po prostu kulawe... i to nie jest to...

Moc jest w jednosci i wlasnie obserwuje rozsypke naszej sceny, co przykre. Juz kiedys widzialem rozwalke pewnej sceny na innej platformie. Teraz owa scena nie istnieje... A wszystko zaczelo sie od... tego co wlasnie robia niektorzy tutaj... rzucania shitem slepo dookola...

Pozdro...

Sama Prawda.......

154

Największe party na jakim byłem (+224 ludu).
Patrząc na wielkość sali to organizacyjnie prawie udane, no może tradycyjnie kompoty mino planów rozbicia były gehenną - tyle godzin nasiadówki, Grey porażka. Klima nie wyrabiała.... choć niektórzy mówili, że była po prostu wyłączona. Stołówka, nocleg, koncerto z transportem - rewelka. Podziw dla pomagających m.in Grzybsona i Wieczora – za liczenie votek.

No i to co mnie przyciąga na zloty – możliwość zobaczenia się z Wami – bezcenne.
Ogólnie - dzięki Grey.

155

Tak mnie się skojarzyła ta cała akcja która odbyła się w zamkniętym wątku (grafika w załączniku).

Ostatnio edytowany przez bachoo (2014-12-14 11:28:39)

Post's attachments

silly_members.jpg 186.79 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.