Temat: Kwestia odwagi

Dziekuje serdecznie nieznanej mi jeszce osobie, ktora w piekny sposob opisala moje stanowisko

cieszy mnie tez niezmiernie, ze miala na tyle odwagi stanac takze przede mna i podeprzec "swoje racje" argumentami.

Dla osoby, ktora wskaze mi z dowodem autora - nagroda w postaci MAX dopalonej atarci z vbxe, rapidusem itp, a dla autora czekaja "osobiste podziekowania w stylu Jigorō Kanō"
 

ps. nie traktuje tego jako dowcip, tylko jako prywatna wycieczke...


vide zalacznik

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-12-09 17:26:36)

Post's attachments

IMG_2293.JPG 123.75 kb, liczba pobrań: 2 (od 2014-12-09) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Kwestia odwagi

Widzisz mialem podobnie... w piatek rano na kartce z rezerwacja.... tylko inny wpis byl...komus sie nudzilo.

Ostatnio edytowany przez stryker (2014-12-09 14:09:17)

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Kwestia odwagi

zaraz sie umowimy z Pinem ze to jeden z nas...

nagroda oczywiscie podzilimy sie po polowie.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: Kwestia odwagi

Nie wiesz co czeka wskazanego... Połowa nagrody, a nawet i cała może nie okazać się wystarczającą rekompensatą. A plany wobec "sympatyka" muszą być niewąskie, skoro nagroda taka ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

5

Odp: Kwestia odwagi

Lol, jaka drama. Najpierw to xxl vs pin a teraz to :) Coraz bardziej nie zaluje ze nie bylem :) (a tym razem moglem zalowac bo chcialem jechac hehe )

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

6

Odp: Kwestia odwagi

w sumie mozesz zalowac ze nie byles

zadna drama - tylko nie toleruje "aktow odwagi" tego pokroju.

podobnie Myszej jak ucinanie rzeczowej dyskusji chamstwem, hejtowanie za plecami, itp zagrywek. a skoro ktos ma prawo skomentowac moja postawe "drama" w BALAGANIE, nie widze zadnych przeciwwskazan zeby szukac odwaznego

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-12-09 17:25:54)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: Kwestia odwagi

Czy ty coś do mnie pijesz? Możesz sobie pisać co chcesz w Bałaganie, mnie troche rozbawila forma :) List gonczy za nagroda :) Nie przeceniasz sie troche? Co do prawa dania typowi w morde - nie mam absolutnie zastrzezen :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

8

Odp: Kwestia odwagi

Przypuszczalnie to Irata, on zawsze coś nawywija :)

9

Odp: Kwestia odwagi

Ja bym poszukał wśród niezadowolonych byłych lub potencjalnych klientów i to w dodatku nieuków, bo dopisek jest z błędem ortograficznym :D  W tej postaci wydaje mi się to bardziej groteskowe niż obraźliwe. To jednak tylko moje zdanie.

PS. Lotharek, nie sądzisz, że temu osobnikowi być może zależało na takim rozgłosie?

10

Odp: Kwestia odwagi

lotharek napisał/a:

Dla osoby, ktora wskaze mi z dowodem autora - nagroda w postaci MAX dopalonej atarci z vbxe, rapidusem itp, a dla autora czekaja "osobiste podziekowania w stylu Jigorō Kanō"

Lotharek: a co zrobisz jeśli to któraś z dziewczyn? ;)

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

11

Odp: Kwestia odwagi

To teraz trzeba zebrać próbki pisma i porównać.
Ja na szczęście tak ładnie nie umiem pisać.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

12

Odp: Kwestia odwagi

jak dzieci, jak dzieci...

13

Odp: Kwestia odwagi

Panie premierze, ktoś przed ministerstwem na śniegu napisał moczem "Balcerowicz ch...". Uruchomiono służby specjalne i już po dwóch tygodniach uzyskano niezbite dowody że 1) mocz Leszka Millera, ale 2) charakter pisma Izabeli Sierakowskiej.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

14

Odp: Kwestia odwagi

do nikogo nie pije..a co do nagrody - czemu nie ? ktos i tak musi to przetestowac i uzywac a gdzie szukac wiekszych specow niz wsrod gosci SV ;-)  - co do przeceniania sie - UWAZAM ZE RAPIDUS JEST ZAJEBISTY, VBXE rowniez ;)

a kto mowi o dawaniu w morde ? a feee ;-)  chce wiedziec kto i tyle ;-)

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-12-09 19:05:24)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

15

Odp: Kwestia odwagi

Myslalem ze to: -> "autora czekaja "osobiste podziekowania w stylu Jigorō Kanō"
to jest o dawaniu w morde :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

16

Odp: Kwestia odwagi

Ktoś od nas, bo amigowców których zawsze sie z automatu podejrzewa jeszcze wtedy nie było. Charakter pisma ten sam co na kartce Strykera, którą widziałem. Zabawne, że pierwszym podejrzanym byłem dla Stryjka ja, nie wiem dlaczego ale tak było :)

gep/lamers^dial

17

Odp: Kwestia odwagi

Pewnie woźna. Ale ona ma IX dan więc lepiej przyjmij ten dopisek z pokorą... ;-)

18

Odp: Kwestia odwagi

A kto upierdolił mój stół-dyskietkę fasolką, he?
Mógłby przetrzeć, u siebie w oborze zapewne też nie wyciera jak mu się zasmażka na ławę wychlusta...
pozdr
Bachoo

19

Odp: Kwestia odwagi

Myszej,

Kano mowil o pokorze i szacunku...do Siebie i do Swiata.. chcialem tylko podziekowac...


TEMAT DO ZAMKNIECIA

SPRAWCA ZNANY - dziekuje za maile wiadomej osobie.

ps. judo nie ma uderzen -sa niepotrzebne...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

20

Odp: Kwestia odwagi

gepard napisał/a:

Ktoś od nas, bo amigowców których zawsze sie z automatu podejrzewa jeszcze wtedy nie było.

A skąd wiesz, kiedy to zostało napisane? ;P

Odp: Kwestia odwagi

pewnie bitman lub larek siedzieli przy stole !!! ;)

p.s

wiec moge otrzymac dopalona atarcie z vbxe, rapidusem ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

22

Odp: Kwestia odwagi

larek napisał/a:
gepard napisał/a:

Ktoś od nas, bo amigowców których zawsze sie z automatu podejrzewa jeszcze wtedy nie było.

A skąd wiesz, kiedy to zostało napisane? ;P

- Dlatego, że hasełko do Stryjka zostało wpisane w czwartek a na zdjęciu Lotharka jest ten sam charakter pisma - więc datacja w drugim przypadku nie ma znaczenia - jest to ta sama osoba co dokonała pierwszego "wyskoku" - rzekł Sherlock z Kaszub... ;)

gep/lamers^dial

23

Odp: Kwestia odwagi

Cholera, a tak się chciałem przyznać. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

24

Odp: Kwestia odwagi

Bitman'Resurrection napisał/a:

(...) lub larek siedzieli przy stole !!!

Nie da się ukryć... siedziałem :|

Odp: Kwestia odwagi

miker napisał/a:

Cholera, a tak się chciałem przyznać. :D

ze to Twoja zona ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014