176

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ja bym go nie brał, bo to nie będzie żadna flaszka tylko Jameson :P
No i tak wogóle to powinny zostać ogłoszone jakieś eliminacje czy nabór i oficjalny regulamin tej libacji... 8>

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

nosty mam do Ciebie prośbę jak co roku. Przygotuj konkurs gier na AP. Odpisz czy się zgadzasz.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

178

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

W tamtym roku nie dałem rady. Gzynio mnie wyręczył o ile dobrze pamiętam. Ale tym razem obiecuję się bardziej postarać :)

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ponieważ fortyfication ma się nie odbyć chciałbym podzielić się z wami kilkoma pomysłami i problemami.  Dzień pierwszy "wieczór integracyjny" ,czyli rozmowy na tematy które na forum nas poróżniły.Jako tło,mając nadzieję że nadal "muzyka łagodzi obyczaje" słuchać będziemy muzyki z lat świetności atari odtwarzanych z magnetofonu szpulowego ZK 146 którego wyjąłem z piwnicy i przywróciłem do życia.
Dzień drugi, do południa zrobimy wycieczkę, jaką jeszcze nie wiem ,czekam na propozycje,pomysły,podpowiedzi.
Po południu tradycyjnie konkursy ,wiedzy i gier.  Prowadzą tdc i nosty.
Wieczorem zaczniemy od przeglądu prac które były wystawione na ATARI Party przez 9 lat . Będziemy mogli skonfontować fakty z oszczerstwami.
Po tym kompoty.Jako nagrody kupię po 3 puchary w każdej kategorii. I tu wielka prośba abyście wcześniej dali znać co wystawicie. Ponadto dyplomy i pieniądze które pozostaną.
Na chwilę obecną mam mikser i nagłośnienie, nie mam projektora. Jeżeli ktoś z Was chciałby pomóc, będę wdzięczny.
No i gdyby był chętny do zrobienia invitki ,nawet odpłatnie to proszę o kontakt.
ps. Projektor mam! :)

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2015-06-17 20:26:47)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

180

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Co do wycieczki: to ma to być wycieczka piesza czy zmotoryzowana?
Może vlakiem do Jesenika o ile jest tam co zobaczyć? A może w samych Głazach np. "rajd po wieżach",
o ile można lub uda się załatwić wejścia na inne wieże niż tylko tę z Bramy Górnej (czyli np. na wieże kościelne).

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

erOS
a jesteś wierzący ?  :)
Możemy gdzieś pojechać na paliwo dam ,tylko czy będą  trzeżwi kierowcy?
Apropos wieży, jest jeszcze wieża na Kopie Biskupiej, możemy ją zaliczyć i czeskie piwo.
Kiedyś było z niej widać NYSĘ !Dawno nie byłem więc nie wiem.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2015-02-13 14:52:05)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

182

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Dzień drugi, do południa zrobimy wycieczkę, jaką jeszcze nie wiem ,czekam na propozycje,pomysły,podpowiedzi.

Hmm, przejście szlakiem przemytniczym, przez który przemycano "piwo" w latach przedunijnych ;P

Ryszard Mauersberg napisał/a:

No i gdyby był chętny do zrobienia invitki ,nawet odpłatnie to proszę o kontakt.

Kontakt ;) Dobra, jak może być Turbo Basic - pisz na maila, ale nie oczekuj niczego wielkiego. Troszkę się u mnie zmienia, ale coś prostego mogę sklecić. Aha, kasa mnie w tym wypadku nie interesuje, mimo iż mam braki - trza tylko chętnego muzyka znaleźć, najlepiej znającego CMC, bom leniwy ostatnio się zrobił...

Sikor umarł...

183

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Na wycieczkę można jechać do Złotego Stoku - wg map Google to 54 km

http://www.kopalniazlota.pl/pl/

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

184

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Eeeee - mówiłem przecież

ZAMEK W MOSZNEJ! ;)

http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/16047690.jpg

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

185

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Zamek jak zamek, ogród jest wspaniały....


tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

186

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Czasem zdarzy się, że zamek przytnie mosznę :)

187

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

HAHAHAHAa :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

188

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

mgr_inz_rafal napisał/a:

Czasem zdarzy się, że zamek przytnie mosznę :)


Oj pojechałeś….!!! Dobre!

189

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

mgr_inz_rafal napisał/a:

Czasem zdarzy się, że zamek przytnie mosznę :)

LOL :)

Oplułem monitor :) :)

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

190

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

thePink napisał/a:

Oplułem monitor


... tak w ekstazie? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

191

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

mgr_inz_rafal napisał/a:

Czasem zdarzy się, że zamek przytnie mosznę :)

Szanowny magistrze, może to dobry pomysł na tytuł nowej gry, którą pokażesz w Głuchołazach?
"Zamek w mosznie" brzmi rozkosznie ;)

Z poważaniem.

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

NOO! to mamy scenariusz. Na ekranie wielka moszna, a w niej  ZAMEK. Nasz plemnik wchodzi do zamku i wybija obce plemniki.
W finale zapładnia komórkę jajową . I zostaje OJCEM! :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

193

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Rozumiem, gender i te sprawy... Ale zapładnia komórkę w mosznej...

Sikor umarł...

194

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

a moze zamykamy zamek blyskawiczny ruchem joya jak w Summer Games. zamek przycina moszna, wskaznik stresu i punkty rosna. pierwsza gra BDSM ;-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

thePink W Zlatych Horach jest muzeum kopania złota. Mogę załatwić aby było otwarte w sobotę.A po tym w góry!

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Sikorku w zamku, który  tatuś założył. :) Moszna jest tłem.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2015-02-14 19:31:02)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

197

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Jak znam mgr inż. to prędzej zrobi grę pt. "Moszna w zamku" i to będzie krwawy horror :P

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Czyli obce plemniki pożerają naszą mosznę? Tragedia.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

199

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ryszard Mauersberg napisał/a:

erOS
a jesteś wierzący ?  :)

A co to za pytanie "z dupy"? :)
Walory architektury, sztuki, historii czy po prostu ładne widoki można podziwiać bez mieszania w to wyznania wiary.

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

erOS to żart był nie bierz tego do siebie.A tak na marginesie to niewiele wież kościelnych jest do zwiedzania. Nasze niestety nie są dostępne, byłem na nich raz w życiu jako ministrant.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.