Temat: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

gdzie mozna jeszcze dostac tanio oryginalne kasety z grami w bdb stanie takich firm jak mirage,lkavalon,stanbit,asf..........

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

LK Avalon chyba jeszcze sprzedaje swoje gierki .
Mam nawet ich katalog, chociaż przyznaję że sam nic nie kupowałem chyba od 1998.  :D
http://www.republika.pl/atari8bit/avalon.doc

3

Odp: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

LK Avalon chyba jeszcze sprzedaje swoje gierki .
Mam nawet ich katalog, chociaż przyznaję że sam nic nie kupowałem chyba od 1998.  :D
http://www.republika.pl/atari8bit/avalon.doc

;) swego czasu mialem ten spis --- jestem ciekaw czy jeszcze aktualny jezeli tak to bedzie trzeba zamowic powyzej 10 szt.(2zł za sztuke) moze wszystkie ;) no i oczywiscie wersje kasetowe ;) to sie moze na cas'y pozgrywa ;) .....

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

dostałem odpowiedz z lkavalon ;)
"Witam !


Moja propozycja jest taka :20 gier po 2 zł.za szt. plus 8 zł. jako koszty
pocztowe.Dokladam bonusy aby nie przesylac sobie ewentualnych reklamacji co
przy takim nosniku czasem sie niestety zdarzalo.Gier jest jeszcze sporo ale
tylko  na kasetach
ale musze przyznac ze mialbym powazne trudnosci aby powiedziec co jest a
czego juz nie ma.
W przypadku zamowienia prosze o utworzenie dodatkowej listy 20 gier tak aby
mozna bylo zebrac w/w minimum.Wysylam do Pana cenniki ale jak wspomnialem
wczesniej ten towar sprzedajemy "na kilogramy" i w zwiazku z tym trafienie w
zamoweienie moze sie troche rozminac.Gry tylko na kasetach.Zapraszam mimo
wszystko."

To mi sie podoba 2 zł za szt. + bonusy ;) trza kase zbierac....

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

ja ci moge sprzedac kasety po 2zł/kg a dodatkowo jako bonus weżmiesz tyle ile uniesiesz..co Ty na to???:)

gep/lamers^dial

6

Odp: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

ja ci moge sprzedac kasety po 2zł/kg a dodatkowo jako bonus weżmiesz tyle ile uniesiesz..co Ty na to???:)

jak mowisz powaznie i sa w bdb stanie to spox ;)

ps. jak ktos ma na sprzedaż jakies kasety w stanie zadowowalającym i w niskiej cenie to dajcie znać ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

STRYKER - daj prosze dokladny adres (fizyczny, nie link) i nazwisko gdzie mozna zlozyc zamowienie na te kasetki.
dzieki

8

Odp: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

STRYKER - daj prosze dokladny adres (fizyczny, nie link) i nazwisko gdzie mozna zlozyc zamowienie na te kasetki.
dzieki

chodzi ci o giery lkavalon ??? to wal tu: irek@lkavalon.com  ;)

ps. spytałem sie kiedy udostepnią swoje giery i programay z C64 i Atari za free jak to zrobiła firma Mirage i dostałem odpowiedz, cytuje "....byc moze kiedys sie tym zajmiemy..." może by tak każdy wysłał emaila albo takiego wspólnego z proźbą i wtedy to by ich zmotywowało :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

Co do Avalonu to kupowałem tam jakiś czas (jakies 1,5 roku wstecz) temu trochę gierek, osobiście nawet, bo obecnie siedzibe mają w Rzeszowie czyli tam gdzie mieszkam. Wtedy mieli juz raczej smutne resztki. Większość tytułów niedostępna  :( . Na kasety był większy wybór. Teraz mają pewnie jeszcze mniej.

10

Odp: gry oryginalne na kasetach gdzie ??

hmm no i dostalem te kasetki z bonusami wyszlo gdzies 52 szt. koszt z przesylka 100 zeta... juz zabieram sie za przenoszenie na format cas ;) wsrod kaset jest duzo ASF'u ...jedna domainu knock i nawet Sikora :) Fire Stone ;)
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."