26

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

b]Xray[/b] to MY tworzymy ta rodzine, wiec sam dobrze wiesz jak wychodzisz na zdjeciu

a co, nie podobasz sie sam sobie ? ;) co bys zmienil, tak z ciekawosci pytam, masz niska samoocena, czy jak ?>

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

27

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

moge byc Ziobrem:)))) a homusów nie lubie tak jak posłanka Błochowiak
(aka posłanka Lewis)...a Dracon to taki pepik spekulant,który lubi jak sie coś dzieje...;) (DRC! przesań kupować bulwarowy periodyk Fakt aka Fuckt)...

gep/lamers^dial

28

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

Moim zdaniem sprawa bulwersująca. Pinokia znam i wiem, że to człowiek "ideowy", jakich mało. Przykre, że się przejechał. Czekam, żeby oskarżony się ustosunkował do sprawy. Daliście mu cynk? Jak tak i oleje wyjaśnienie, to sprawa chyba jasna...

29

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

Moze dlatego, ze troche wiecej wiem to trzymam strone Pinokia. Jesli MKBoss sie nie wypowie i sensownie wszystkiego nie odkreci to strony barykady nie zmienie.

30

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

Zanim to wszystko przeczytałam to mi z godzine prawie zeszło.
Choć z zasady się nie zgadzam z Pinokiem, to ten jeden raz rację ma.
I tak samo jak Ptica. Póki MKBoss sie nie wypowie, to nie zmieniam zdania..

(I niech go ktoś z okolicy kopnie o tą koszulke kurde balans) ><

There's special place for me in hell. It's called the throne.

31

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

Więc; niejako na zakończenie; jaki był sens tego topicu? Chodzi o to, by każdego kto zamierza mieć jakiekolwiek interesy z MK ostrzec, by uważał na siebie. Tak dla sportu.. i w zasadzie dla jaj dodam, że jest to człowiek, który :: uwaga! Napisał do mnie, że za każdy kilometr podróży (jego "wozem"), za który dostał tyle, ile chciał teraz chce po 1zł -> kilomertów było 700, więc daje to 700zł. To jest kur...wa przyjaciel  :D ..hehe;- więc ja "do" paliwa dla MK bossa już nie dokładam. Oczywiście do mojej żony napisał, że żadnych pieniędzy od nas nie chce; lecz do mnie napisał coś innego. Dał mi termin do końca roku .... tylko nie napisał do którego ... hehehehe;- Nie ma się czym przejmować ...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

32

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

Ale kubeczki (takie metalowe z logo /|) to MkBoss miał robić po około 15 PLNów...

33

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

... bez rewelacji, tym bardziej że można je kupić po 4 zety od Chińczyków (oczywiście bez nadruku. Koszt jednego DUŻEGO loga na kubek to góra 1 zet, nawet przy bardzo niskim nakładzie. Być może dalej mam małokomercyjne podejście do sprawy.  :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

34

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

PArty w KOceranach było OK! Ale te ceny to lekka przesada! Dla porównania w koceranach mkboss oferował mi swego pofiaka z wszystkim co tam miał z wyjątkiem czytnika do PC za 250 zł!!!

Kapitalizm się szerzy! Wyzyskiwanie ludzi jest nie fair!!!

MW: Grzybson! Nastepnym razem bedzie ban za taki cytat i tylko dwie linijki dopisane...

grzybson/SSG^NG

35

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

witam wszystkich atarowców
po prawie miesiącu prób wreszcie się zalogowałem , podobno ktoś za mnie się zarejestrował
dzięki dely za pomoc.
przykro mi że nikt mnie nie poinformował o tekście pinokia, bo bym wcześniej skomentował
nawet sam pinokio mi nic nie powiedział, widząc się ze mną w KRAKOWIE -w wakacje tego
roku .( potrzebujący zawsze w łasce)
przez przypadek moja żona odkryła ten stek bzdur i stronę o mnie(w WIKIPEDII), niecały mięsiąc temu
a teraz trochę prawdy na temat zlotu  KOCERANY 2003 i bzdur pinokia
zlot miał być tylko dla dużego ATARI I APPLA ale ze względu na chorobę mojego dziecka
( duże dzięki za oddaną krew dla mojego dziecka -dla FOXA) nie miałem czasu ani głowy
by zająć się zlotem , sprawą zaproszeń zają się SIKOR , dlatego pojawiło się małe ATARI
APPLowcy nie byli nawet poinformowani o zlocie , to prawda że były rozmowy z firmą SAD
o wsparciu zlotu sprzętem APPLE I BROWARAMI WARSZAWSKIMI piwem ale przerwałem
rozmowy ze względu na dziecko (zlot miał się odbyć w PAMIĄTCE w szkole- pierwotna wersja)
to tyle na temat " był to dziwny zlot" i dlaczego byli tylko mali
a teraz co do zarzutów  do mojej osoby !
-komputer pinokio mi rozszerzył faktycznie za 50zł tylko zapomniał dodać , że wziął jeszcze
20 lub 30 zł (nie pamiętam dokładnie) na części , oprócz tego były moje kości pamięci od II GS i oczywiście komputer 130xe. (mój komputer i miałem prawo zrobić z nim co chce)
-komputery IIGS kupiłem(12szt) u gościa w miejscowości WIEPRZ I ZA SWOJE PIENIĄDZE bez pomocy pinokia (jeżeli rozumieć że był u niego ze mną jako pasażer , to coś załatwił ???)
jeżeli chodzi o moją sprzedaż , to moja sprawa co ja robię i za ile sprzedaje , nikogo do kupna nie zmuszam , a marżę ustalam taką jaką chce , jak komuś się nie podoba to nie kupuje
-jaką nową postać chciał pozyskać tego nie wiem (ATARI posiadam już od ponad 20lat)
a mój powrót odbył się w STĘSZEWIE W 2002 (tam poznałem SIKORA I TO RACZEJ JEGO
ZASŁUGA)
JEŻELI CHODZI O PC ATARI to pinokio chciał go po to, by wyrzucić z niego bebechy włożyć
atarynke z rozszerzeniami , twardy dysk, z całego PC wykorzystać miał obudowę i klawiaturę i nie pamiętam czy też 5,25 (CENY NIE PAMIĘTAM MOŻE BYĆ 250ZŁ)
i jeszcze mały szczegół NIE ZAPŁACIŁ ZA TO ANI GROSZA I GO NIE ODDAŁ (wolał się pogniewać)
oczernia mnie że kupuje tylko poto aby sprzedać , może to każdy sprawdzić na ALLEGRO
MKBOSS1 NA 107 WSZYSTKICH TRANSAKCJI 14 SPRZEDAŻY A 93 ZAKUPY
CHCIAŁEM SIĘ SPYTAć pinokia O JAKI CENNY CZAS MU CHODZI
GDY BYŁEM U NIEGO BYŁ BEZROBOTNY PRZESIADYWAŁ CAŁYMI DNIAMI W DOMU NIC NIE ROBIĄC ,TEŚCIOWA GO I JEGO RODZINĘ UTRZYMYWAŁA .
NAWET NIE MIAŁ NA AUTOBUS BY POJECHAĆ PO CZĘŚCI DO MOJEJ 130XE
OCZERNIA MNIE I MOJĄ REPUTACJĘ CHYBA ZA TO ŻE Z MOJĄ ŻONĄ POMAGALIŚMY JEGO RODZINIE (PINOKIO WIE O CO CHODZI ,JAK MNIE W K... TO WYJAŚNIE )
NIE UKRYWAM ŻE OPRÓCZ ZA PC JEST MI WINIEN PIENIĄDZE KTÓRE POŻYCZAŁ WRAZ
Z  ŻONĄ ( NIE WLICZAJĄC SŁYNNYCH PODRÓŻY MOIM SAMOCHODEM OKOŁ0 1200 KM I UTRZYMYWANIA ICH U MNIE około miesiąca, ZAKUP RASOWEGO PSA I KUNDLA , WORKA KARTOFLI,ZNISZCZENIA WNĘTRZA MOJEGO SAMOCHODU oraz MIESZKANIA MOICH RODZICÓW PRZEZ JEGO DZIECKO więcej nie pamiętam troche czasu upłyneło)
a najbardziej mnie wkurza to że w tym roku w KRAKOWIE spotkaliśmy się z nim i jego byłą
żoną i nic mi o tym ch... nie powiedział .
i mnie wydy... na 400zł i ch.. mu d.. i tak nie zbiedniałem .
najlepsze jest to że miał być podobno w ANGLI , dowiedziałem się od DELYEGO
tzn. że was też oszukuje
DZIĘKUJE WSZYSTKIM TYM KTÓRZY BYLI ZA MNĄ I ICH POZDRAWIAM .MIŁO WSPOMINAM
ZLOT I WAS
A PROSZĘ INNYCH BY NIE POWIELALI BZDUR PINOKIA
ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZŁOŻENIEM POZWU PRZECIW PINOKIOWI
( TWIERDZIŁEŚ W ROZMOWIE TELEFONICZNEJ ŻE NICZEGO CI NIE UDOWODNIE A TWOI
  ZWOLENNICY BĘDĄ KŁAMAĆ JAK TY CHCESZ ).
PO PIERWSZE NIE SA POTRZEBNI TOBIE
PO DRUGIE NAGRAŁEM NASZE ROZMOWY.
PO TRZECIE MAM JUŻ DOSYĆ DOWODÓW, KTÓRYCH NIE PODWAŻYSZ
WSZYSTKO CO NAPISAŁEM JEST PRAWDĄ I BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NIE I MOGĘ TO UDOWODNIĆ.

                     Z POWAŻANIEM MARIUSZ KOWALSKI  MKBOSS1

36

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

TO ZES k**** STARY DOJEBAL TERAZ - od c***ów cie nie wyzywam:

"i nic mi o tym ch... nie powiedział .
i mnie wydy... na 400zł i ch.. mu d.. i tak nie zbiedniałem ."

wyp* ZE SWOIMI BZDETAMI DO TEJ SWOJEJ PODWARSZAWSKIEJ WIOSKI - BO NAJEBALES TYLE BZDUR - ZE NAWET MI SIE PISAC NA TEN TEMAT NAWET NIE CHCE.

A TY MI WISISZ 25.000 ZETA ZA MOJ STRACONY CZAS - CZAS;- W KTORYM MIELISMY OKAZJE SOBIE POROZMAWIAC

wieśniaku poje_bany - słoma ci z butów wystaje h_ujeczku. Boś mnie tak podkurwił.

Ostatnio edytowany przez Pin (2006-10-21 20:22:35)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

37

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

Jak już wcześniej zaznaczyłem... nie mam nic do MKBOSS-a, nie mam nic do Pinokia. Szkoda, że takie ostre słowa tu lecą... zgoda buduje, niezgoda rujnuje...

A tak z technicznego punktu widzenia - może warto przenieść ten temat do działu Ring ? Bo chyba na spory i dysputy został tamten dział przeznaczony...

38

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

mkboss1 - i wyszło z Ciebie to całe prowincjonalne wieśniactwo. Jeszcze sobie to jutro przeczytam dokładniej - a pozew;- to można tobie zprezentować kolego za słowa nie mające większego pokrycia w rzeczywistości a dotyczące mojej osoby :) - wielki przyjacielu - interesu; bo jedynie geld i "burdel" (najbliższy - zaznaczam) :) - jest w stanie przyciągnąć twą uwagę :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

39

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

-komputer pinokio mi rozszerzył faktycznie za 50zł tylko zapomniał dodać , że wziął jeszcze
20 lub 30 zł (nie pamiętam dokładnie) na części , oprócz tego były moje kości pamięci od II GS i oczywiście komputer 130xe. (mój komputer i miałem prawo zrobić z nim co chce)

ogólnie za 50 zeta, w tym 20 lub 30, a po kiego mi były twoje kości pamięci - jeśli miałem takowych chyba kilkadziesiąt po wcześniejszej partii kompów Apple II GS? Komp - fakt - twój, lecz rozszerzka była w tej cenie ze względu na twoje zainteresowanie ATARI - a nie sprzedażą kompa na allegro - buraczku malinowy. Zaznaczam - że dostałeś w zestawie wliczonego w cene POKEYA. Musiałem rozkompletować przez to jeden EGZ. komputera ATARI.

-jaką nową postać chciał pozyskać tego nie wiem (ATARI posiadam już od ponad 20lat)
a mój powrót odbył się w STĘSZEWIE W 2002 (tam poznałem SIKORA I TO RACZEJ JEGO
ZASŁUGA)

powrót - i zarazem koniec. Mój wujek też ma od 20 lat Atari - trzyma je w piwnicy obok słoików z przetworami. Atarowcem chyba nie jest - albo oficjalnie się do tego nie przyznaje.

-komputery IIGS kupiłem(12szt) u gościa w miejscowości WIEPRZ I ZA SWOJE PIENIĄDZE bez pomocy pinokia (jeżeli rozumieć że był u niego ze mną jako pasażer , to coś załatwił ???)

no pamiętam - kupiłeś. Bez mojej "pomocy" nie wiedział byś człowieczku, że taka miejscowość istnieje - i mógłbyś kupiś sobie conajwyżej worek kalafiorów na bazarku pod Warszawą. A za to - że wskazałem ci miejsce, gdzie można nabyć Apple IIGS za podróż też miałem zapłacić;- ustawową stawkę zaznaczam - nieprawdaż ??- a ten super wuz - to Lanos na LPG?? :D:D:D:D- wiesz, ja mam teraz OPLA ;)-

JEŻELI CHODZI O PC ATARI to pinokio chciał go po to, by wyrzucić z niego bebechy włożyć
atarynke z rozszerzeniami , twardy dysk, z całego PC wykorzystać miał obudowę i klawiaturę i nie pamiętam czy też 5,25 (CENY NIE PAMIĘTAM MOŻE BYĆ 250ZŁ)
i jeszcze mały szczegół NIE ZAPŁACIŁ ZA TO ANI GROSZA I GO NIE ODDAŁ (wolał się pogniewać)

Ten problem powinna załatwić LECYTYNA. To taki specjał odmładzający sprawy pamięciowe. A nie przypominasz sobie jak byłeś u mnie i brałeś za PC1 150 zeta ?? Poza tym - wspominałeś, że sprzet jest sprawny. A pozwole sobie użyć twojego "wyrażenia";- *uj ci do tego, co z zakupionym kompem zrobie - jeśli go kupiłem;- a nie dość wszystkiego - komp okazał się być kompletnie zjebanym ??

CHCIAŁEM SIĘ SPYTAć pinokia O JAKI CENNY CZAS MU CHODZI
GDY BYŁEM U NIEGO BYŁ BEZROBOTNY PRZESIADYWAŁ CAŁYMI DNIAMI W DOMU NIC NIE ROBIĄC ,TEŚCIOWA GO I JEGO RODZINĘ UTRZYMYWAŁA .
NAWET NIE MIAŁ NA AUTOBUS BY POJECHAĆ PO CZĘŚCI DO MOJEJ 130XE

Nie byłem zarejestrowany jako bezrobotny, a jeśli uważasz to, co robiłem w tym czasie za "nic nierobienie" - to właśnie mnie obraziłeś. Co do reszty - nikomu przecież nie mówiłem, że wydaje mi się, że nie myjesz się nadzbyt często i że unosi się za tobą niezawsze całkiem miły zapach :)

OCZERNIA MNIE I MOJĄ REPUTACJĘ CHYBA ZA TO ŻE Z MOJĄ ŻONĄ POMAGALIŚMY JEGO RODZINIE (PINOKIO WIE O CO CHODZI ,JAK MNIE W K... TO WYJAŚNIE )
NIE UKRYWAM ŻE OPRÓCZ ZA PC JEST MI WINIEN PIENIĄDZE KTÓRE POŻYCZAŁ WRAZ
Z  ŻONĄ ( NIE WLICZAJĄC SŁYNNYCH PODRÓŻY MOIM SAMOCHODEM OKOŁ0 1200 KM I UTRZYMYWANIA ICH U MNIE około miesiąca, ZAKUP RASOWEGO PSA I KUNDLA , WORKA KARTOFLI,ZNISZCZENIA WNĘTRZA MOJEGO SAMOCHODU oraz MIESZKANIA MOICH RODZICÓW PRZEZ JEGO DZIECKO więcej nie pamiętam troche czasu upłyneło)

mojej rodzinie ?? - jak pomagałeś ?? - ładując się z butami wszędzie, gdzie tylko można ?? - nikt cię o to nie prosił, cokolwiek nazywasz "pomocą". Słynne podróże - gdzie "koledze" liczy się ustawową stawkę za kilometr - ile to tam było - 70 groszy za KM :) - rotfl. Zona mojaa (była) w takim razie pożyczyła pieniądze bez mojej wiedzy - a ty trolu ukradłeś nam:

wydawnictwo "magija" - Crovley - praktycznie nie do dostania
wydawnictwo "biblia szatana" - wiadomo kogo :) -
ładowarke do nokii :) - hehe
ALBUM ze zdjęciami ślubnymi - oddałeś chyba po 3 latach zjebany jak stara szmata

.. jeśli tak już świętoszku wyciągasz wszystkie sprawy - a tłumaczy się tylko winny - człowieku o nieskazitelnej (czy jak się to tam pisze) - facjacie.

Co moje dziecko ci zniszczyło ??-

Aha - nocowałeś u nas conajmniej jedną dobę - jedna doba hotelowa kosztuje 1200 zł BRUTTO :)

poza tym - jak czegoś nie pamiętasz - lub/i nie jesteś pewien - to lepiej się nie odzywaj.

i mnie wydy... na 400zł i ch.. mu d.. i tak nie zbiedniałem .

możesz mnie oświecić o co chodzi - pomówienia są jak wiesz karalne

najlepsze jest to że miał być podobno w ANGLI , dowiedziałem się od DELYEGO
tzn. że was też oszukuje

tak oczywiście - byłem już łącznie dwa razy, a 2-8.12.2006 lece po raz trzeci - a na dodatek powiem, że po raz trzeci lece grać koncert, a całość każdego wylotu pokrywa zespół SERPENTIA - który na miejscu organizuje imprezy

Reasumując -

lepiej się po prostu zamknij - bo ktoś wreszcie obije Ci ryja - i pewnie nie będę to nawet ja. Myślałem, że masz więcej niż 16 lat, ale się chyba pogubiłem w tym wszystkim :)

rotfl

Ostatnio edytowany przez Pin (2006-10-22 05:07:11)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

40

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

dwa zdania do ksiedza prowadzacego:

najnizszych lotow byl argument z dziekiem pina.
Panski syn postapil niegodnie - pozbawil mnie posilku

w opozycji do tego jest caly ten temat

ZAMKNAC AtariArea! siejecie nienawisc, masoni

oo, moja lasencja sie budzi.. ide, trzeba siac, siac, siac

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

41

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

Nie sądziłam, że można aż tak wyciągać publiczne brody na światło dzienne...
Do tego odgrzewać temat po blisko trzech latach jak zakładam, że już wszyscy mieli go w d... poważaniu... Matko święta jedyna.
I człowieku, czego ty chcesz od kilkuletniego dziecka?! Może Lamberta też pozwiesz, he? (Się czepisz dzieciaka, osobiście Ci przywalę...)

Pinokio, masz ode mnie pijewo za "buraczka malinowego" :D

Heh....

There's special place for me in hell. It's called the throne.

42

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

POKEY Wam wszystkim. Zachowując klasę powiem, że nie mam nic do MkBossa - a nawet bardzo Go lubie. Mariusz - tak trzymać !! :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2006-10-22 15:31:25)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

43

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

WITAM WSZYSTKICH ATAROWCÓW

PO PIERWSZE NIE UWAŻAŁEM I NIE UWAŻAM SIĘ ZA ATAROWCA JEŻELI CHODZI O SCENĘ I NIGDY TEGO NIE OGŁASZAŁEM .(jestem użytkownikiem ATARI od ponad 20 lat i to wszystko)
po drugie łączyły nas tylko interesy ja ci płaciłem , a ty wykonywałeś moje zlecenia
gdybyś to robił dobrze nie byłoby sprawy. (sam ustalałeś cenę)
po trzecie twoja żona też pracowała dla mnie (robienie i obróbka zdjęć)
miała być dobrym grafikiem a okazała się do d... ( strata kontraktu w POLSACIE i włożonych przezemnie dużych pieniędzy),chciałem zwrotu części z nich
to woleliście się obrazić ,a ja położyłem na was laskę.(NAWET DAROWAŁEM DŁUGI WASZE ZE WZGLĘDU NA BIEDNE DZIECKO, MYSZLIŚZ ŻEBYM NIE ODEBRAŁ )
nawet o tobie już dawno zapomniałem gdyby nie moja żona( odkryła twoje bzdury)
ty mogłeś mnie oczernić i puścić w internecie na cały świat kłamstwa co do mojej osoby
i myślisz że ja nie mogę się ustosunkować do tego
dlaczego w tym roku w KRAKOWIE nie poinformowałeś mnie o tym (bałeś się dostać w mordę czy bezczelnie z korzystać z mojej łaski)
wieśniakiem to możesz nazywać równych sobie , daleko ci do mnie
masz opla  kadeta LPG - trochę dziurawego i byś się wstydził nim chwalić (lanosa miałem nowego wtedy )
nie pamiętasz jak ci kopara opadła na widok mojego jeepa
mieszkam pod warszawą bo mnie nato stać , nie będę już taki i nie powiem jak ty mieszkasz
pochodzę z WILANOWA jeżeli ciulu wiesz co to znaczy
porąbało ci się w główce że mi dałeś adres do GOŚCIA Z WIEPRZA (przypomnij sobie jak byliśmy w sklepie z elektroniką i tam dostałem adres od faceta,) 
co prawda w oczy kole i puściły ci nerwy , było nie zaczynać tobym nie musiał pisać prawdy o tobie
może nie byłeś zarejestrowanym bezrobotnym tylko dlaczego własna żona miała ciebie dość i nazywała cię nierobem a teściowa nie mogła na ciebie patrzeć (jak całymi dniami siedziałeś w domu i nic nie robiłeś , nawet w domu)
ciebie nie było stać nawet na worek kartofli i skrzynkę jabłek bo musiałem ci zawieźć do
KRAKOWA na swój koszt .(300km)
"te słowa do MEŚKI - jak ci żal dzieciaka to zapłać 800zł za kryształy zbite i 100zł za samochód, ja pierwszy nie zacząłem , było mnie w cześniej poinformować."
straszyć to ty sobie możesz dzieci w przedszkole ,PAMIĘTAJ CIULU KIJ MA ZAWSZE DWA KOŃCE
KOŃCZĄC I SUMUJĄC :TO BYŁEŚ GOŁY W RYJ I POTRZEBOWAŁEŚ MOJEJ ŁASKI , I TAK ZATO SIĘ ODWDZIĘCZYŁEŚ CIULU
ZAGLĄDAJ DO SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO .

                              Z POWAŻANIEM  MKBOSS1

44

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

z poważaniem pin_666 -

Pamiętaj, że złość urodzie szkodzi. Fajnego masz Jeppa - szczęka mi opadła. Teraz już na maxa. Wiesz - jesteś NAJLEPSZY :) - jesteś moim BOSSEM!!

pozdro :)-

rotfl - hehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

45

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

Nie chciałbym się wypowiadać po stronie któregokolwiek z kłócących się Panów, ale korzystając z tego, że jestem administratorem tego forum, uprzejmie proszę o nie wywlekanie spraw rodzinnych. To są chwyty poniżej pasa i powinny być załatwiane poza widokiem osób postronnych. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

46

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

> po trzecie twoja żona też pracowała dla mnie (robienie i obróbka zdjęć)
miała być dobrym grafikiem a okazała się do d... ( strata kontraktu w POLSACIE i włożonych przezemnie dużych pieniędzy),chciałem zwrotu części z nich

chwilunia, baba byla twoim pracownikiem, pracowala nad jakims projektem, wstartowaliscie do polsatu i... kontraktu nie dostaliscie no to jako szef nie masz prawa zadac zwrotu pieniedzy od pracownika. marny to szef ktory nie wie co sie dzieje w firmie ;-)


> wieśniakiem to możesz nazywać równych sobie , daleko ci do mnie
masz opla  kadeta LPG - trochę dziurawego i byś się wstydził nim chwalić (lanosa miałem nowego wtedy )
nie pamiętasz jak ci kopara opadła na widok mojego jeepa
mieszkam pod warszawą bo mnie nato stać , nie będę już taki i nie powiem jak ty mieszkasz
pochodzę z WILANOWA jeżeli ciulu wiesz co to znaczy

no to wiemy jaka masz furke, powiedz jaka masz komore? o tym pochodzeniu tez jest niezle :-) skad pochodzisz a kim jestes to dwie rozne sprawy, mamusia powinna byla wychowywac, klapsa zasadzic czasem ;-)


> "te słowa do MEŚKI - jak ci żal dzieciaka to zapłać 800zł za kryształy zbite i 100zł za samochód, ja pierwszy nie zacząłem , było mnie w cześniej poinformować."

tu widac twoja klase


nie sadzisz bosie ze z deka robisz wioche? czym i komu chcesz zaszpanowac :) to jest zalosne, moze kiedys to zrozumiesz.

czepam sie? owszem :-) nie opowiadam sie po zadnej stronie ale jestem pierwszy ktory rzuci kamien ;-)


hehe

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

47

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

Czemu. Mi sie podoba. Kontunuujcie chlopaki.... a potem idzcie razem na piwo :-).

48

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

... i koniecznie razem do "najbliższego burdelu" :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

49

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

przepraszam ja tej wojny pierwszy nie zacząłem tylko pinokio
powinno się powiadomić osobę pomawianą ( niektórzy z was proponowali aby to zrobić)
trzy lata byłem nie świadom o zaistniałych pomówieniach(informacja o mnie była nie tylko na waszym forum lecz też na WIKIPEDII Z MOIM ZDJĘCIEM ), było to jawne i z premedytacją oczernienie mojej osoby (poczytajcie dokładnie teksty pinokia )
mam prawo się bronić i powiedzieć prawdę jak było dokładnie (choć najgorszych brudów nie wywlokłem )
faktycznie wyszło że się chwalę ale w momencie pisania nie zdawałem sobie stego sprawy
tylko odpowiadałem na obelgi pinokia .(nie stety tak wyszło) przepraszam!
żona pinokia miała być wspólniczką tzn.ja dałem kasę i projekt ona tylko swoje umiejętności
podział 50 na 50 z zysku (projekt upadł z braku jej  kopetencji a nie przegrania przetargu)
kontrakt był pewny!!!
jak pinokio mnie oczerniał to długi ich były już darowane , poprostu ich olałem.
niestety mam starą komórkę to się nie pochwale

                                    z pozdrowieniami mkboss1
  ps.
nerw nie ma się ze stali (do niewiasty)

50

Odp: MKBOSS/KOCERANY - polecam!!!

proponuję pisać posty przy współudziale słownika języka polskiego - łatwiej się to później czyta :)

za chwile powiesz mi jeszcze, że to ja umieściłem twoje dane w wikipedii :) -

aha - i powiedz mi jeszcze - o co zostałeś "pomówiony"

Ostatnio edytowany przez Pin (2006-10-22 20:37:59)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info