1

Temat: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Tak sobie pomyslem, ze skoro pytam sie o jakies fikusne fotki fikusnego sprzetu, to moze zaczac od wlasnego podworka i strzelic kilka wlasnej maszynce?
Jesli tylko ktos wyrazi chec ogladania tychze zdjec, obiecuje ze jeszcze tego samego dnia je wykonam...

Pozdrawiam,
Azbest (foto motor)

2

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Poprawka: musza sie zebrac przynajmniej trzy osoby. Zapomnialem ze Atari lezy w dosc mocno zawalonej szufladzie i specjalnie nie chce mi sie go wyciagac :^)

Pozdrawiam,
Azbest (profesjonalny dewastator)

3

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

no to jedna juz jest :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

4

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

... druga też :)))

5

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Uu... Robi sie goraco... A ta szuflada jest serio zawalona jakimis rupieciam... Eh... :^)

Pozdrawiam,
Azbest (nocny mirek)

6

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Poprawka: musza sie zebrac przynajmniej trzy osoby. Zapomnialem ze Atari lezy w dosc mocno zawalonej szufladzie i specjalnie nie chce mi sie go wyciagac :^)

no to masz juz 3, wlacznie ze mna :>

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

7

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

O kurde. Tego sie obawialem :^)
Ale ok. Co mi tam. Sie zrobi. Max do jutra zapodam tu URLa.
Jeszcze tylko powiedzcie w jakiej chcecie to rozdzielczosci (up to 1600x1200).

Pozdrawian,
Azbest (a pozniej lodowiec ustapil tworzac wielkie jeziora)

8

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Geez... Wielkie sory... Znow mi sie wszystko pochrzanilo (tzn tym razem tematy). To przez niewyspanie chyba wiec prosze o powtorne wybaczenie.
Krotko: trzy osoby sa wiec sa i fotki: http://plasma.ath.cx/atari/
Teraz Wasza kolej :^)

Pozdrawiam,
Azbest (ach to pan, pan...)

9

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

czyli co ? zaczynamy się wzajemnie chwalić sprzętem ;)) już pędzę po śrubokręt i aparat cyfrowy do sąsiada .......

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Noo... Bardzo bym chcial, zeby wszyscy sie pochwalili. Ja zbyt wiele do pokazania nie mam (atari, stacja, magnet z turbo, ze dwa dzoje, dwa kardridze, monitor neptun m156b i to tyle chyba. no ostatnio jeszcze sio2pc) ale licze, ze Wy macie i pokazecie wiecej!

Pozdrawiam,
Azbest (niedysponowany fotograf)

11

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

ja mogę dorzucić fotki - z rozszerzeniami pewnego pana z Lublina - aby pokazać jak nie należy montować rozszerzeń ..... (chyba z upływem lat stałem się bardzo zgryźliwy .......)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

No to bardzo bym prosil i o Twoje i o tego pana. Jak najwiecej fotek o jak najwiekszej jakosci... Zfiksuje sie jakas galeryjke, coby ludzie mogli sobie popatrzyc ze Atari potega jest i basta! :^)

Pozdrawiam,
Azbest

13

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

azbest ja mam fikusna fotke z LL z Twoja podobizna,moze byc?

gep/lamers^dial

14

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Gepard: tez mi pytanie, chlorku (zelaza) jeden :^)
Wrzuci mnie, Wania, na mejla azbest@plasma.ath.cx (podaje bo pewnie znajac Ciebie zgubiles :)

15

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

azbest co ty do mnie mowisz?

gep/lamers^dial

16

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Bosz nic dodać nic ująć :D Parodia. :P Ja wiem ze was to pasjonuje ale żeby się chwalić jakie kto ma płytki kabelki itp.... buhahahah Normalni faceci się innymi rzeczami chwalą ;) heheh to mnie zatkało dosłownie.........Idę się utopić :D Cieszyciie się :)))))) Wiedziałam hihihihi
Nie ma tak dobrze jeszcze sobie popiszę :D
Całuski :D

17

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Please, LEAVE!!!

18

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

jesteś pewny??:D
Uciekam w ciemną stronę sesjiiiii do 5 lutego papa

19

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

Piguła! My chcemy fotki dzieł pana z Lublina! No przecież tu cały fanclub czeka!
M_aja - na innych forach pewnie pokazują fotki silników... ja już wolę to.

20

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

No widzisz Jurgi a ja bym wolała pooglądać... hmmm No wiesz może przemilczę ten temat hihihi Już sobie oglądajcie te kabelki :P

21

Odp: Przejdzmy od slow do czynow.. Chcialem powiedziec kilka slow

O tak, tez chce zobaczyc fotosy wiekopomnych dziel Sztukmistrza z Lublina.
Wole poogladac sobie plytki i druciki niz silniki i nie daj boze druty... :> a jesli M_aju myslisz o tym o czym mysle, ze myslisz, to ja wole nie. :)

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.