1

Temat: Mieszkancy Krakowa

Zwracam sie z prosba do Was, mieszkancy Krakowa. Otoz, czy znacie jakies miejsce z tanimi noclegami, w poblizu CK Rotunda ( w poblizu tzn, 0-1h do przejscia piechotka)? jesli tak to prosze o podanie jakis namiarow. Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

2

Odp: Mieszkancy Krakowa

Meśka, przenocuj Wilson-a - pozwolisz, zeby biedaczysko po jakis noclegowniach lazil ? Pokaz, ze jestes atarowcem. :>

3

Odp: Mieszkancy Krakowa

A co Wilson na mecz Wisły z Valerenga pojechales i nie masz gdzie kimac.... :D

Nie dygaj, zabawa po meczu pewno bedzie trwala cala noc wiec dasz rade. No chyba, ze przegraja (tfu tfu tfu - wyplulem to slowo)

Odp: Mieszkancy Krakowa

za slabo wyplules...

5

Odp: Mieszkancy Krakowa

W morde, na drugi raz puszcze chafta :evil:

6

Odp: Mieszkancy Krakowa

zupelnie nie wiem o czym rozmawiacie... a jak nie wiem o co chodzi, to chodzi o pilke nozna.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

Odp: Mieszkancy Krakowa

A koło Rotundy to jest PTTK ;-) - powinna być jakaś WWW tego miejsca - ja nie znam dokładnych namiarów (Ingardena się ta ulica nazywa czy jakoś tak...). A poza tym: Miasteczko studenckie AGH (integracja przy piwie całodobowa) ;-)

8

Odp: Mieszkancy Krakowa

Cieszy mnie odzew Krakowiaków :)

Greg: wiem o który  chodzi.
McG: po pierwsze nie bede sam, po drugie troche glupio wracac o 3 w nocy po paru piwach :) i to w dodatku przez dwie noce z rzedu.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

9

Odp: Mieszkancy Krakowa

Jak znam siebie, to bym chlała z wami. Ja nei dam rady, ale Grgu dobrze gada. Dać mu wódki 8).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: Mieszkancy Krakowa

Zobaczę co da się zrobić;- już nie chodzi o "nie będę sam", bo to nikomu jeszcze nie przeszkadzało, lecz o tą 3 ... w nocy (po piwie; no problem;- pewnie się dołącze). .. :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info