Temat: atarowe imprezy...

czy na Atarowskich imprezkach można stracić 4 pierwsze zęby?
pytanie jest poważne,
miałem kiedyś kolegę, który pierwszy raz w życiu poszedł na jakąś wioskową dyskotekę, i niestety wrócił bez "przodu"...

2

Odp: atarowe imprezy...

jedyne na co można się narazić to na bycie ignorowanym

3

Odp: atarowe imprezy...

Karol nic nie stracisz, będzie dobrze :)

4

Odp: atarowe imprezy...

jest jakiś "plan działań" na takiej imprezce?

5

Odp: atarowe imprezy...

Wbrew pozorom to nie takie głupie pytanie. Jeden kolega wrócił z SV bez "przodu" (o szczegóły pytać Drygola).

6

Odp: atarowe imprezy...

Imprezy atarowskie bywają z reguły spokojne - raz chyba tylko w Opalenicy miejscowi chyba przywalili Macioosiowi (Wuerpe-owi), no i w Ornecie w 96 miejscowi zaczęli kamieniami rzucać z atarowców na tarasie, ale Nemesis wyjął "spluwę" i towrzystwo szybko się uspokoiło. To jedyne przypadki, które znam w historii ok. 20 lat zlotów atarowskich.

7

Odp: atarowe imprezy...

bo niektórzy to nie są obdarzeni jakąś pozytywną facjatą i może się z tego zrodzić problem...

8

Odp: atarowe imprezy...

Najważniejsze w człowieku jest wnętrze :P

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

9

Odp: atarowe imprezy...

To zależy w jakim jesteś wieku. Moja córka niedawno straciła pierwsze dwa, a na żadnej imprezie atarowskiej jeszcze nie była :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

10

Odp: atarowe imprezy...

macgyver napisał/a:

To jedyne przypadki, które znam w historii ok. 20 lat zlotów atarowskich.

ja jeszcze pamiętam, QP 98 w Elblągu gdzie pod nocnym sklepem zebrała się grupa miejscowych
i chciała nas napi*...  osttaecznie wróciliśmy na party paroma taksówkami :>

aha i pamiętam jeden zlot na którym organizator dostał kulkę w oko ;)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

11

Odp: atarowe imprezy...

eros: powiedzmy sobie szczerze... w Elblągu "partyzanci" sami zaczepiali miejscowych dresików ;) A co do "kulki w oko", to raczej był "wypadek", a nie przejaw agresji ;)

12

Odp: atarowe imprezy...

znaczy po pijaku...

ja to po drugim wymiękam...

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2015-04-14 18:20:26)

13

Odp: atarowe imprezy...

Trzeba Ciebie wysłać na szkolenie …
Mamy w naszym "środowisko" specjalistę, ten człowiek wygra każde alkomat compo.
Wiele razy dawał fory innym, nie pijąc cały dzień i pokazując co potrafi :)
To taki "as" w rękawie, on dmucha na dobrym (czytaj drogim i skalibrowanym co 100 dmuchnięć alkomacie) pow.  4promile i cały dzień nic nie pije.. Przed dmuchnięciem…. :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2015-04-14 18:34:13)

14

Odp: atarowe imprezy...

Niepozytywna facjata jest niczym wobec bycia idiotą.

Eros: bo to zły organizator był. Kulka mu w oko!

15

Odp: atarowe imprezy...

no to już wiecie o co chodzi... trzeba zachować bezpieczny dystans od przygłupa co może być trudne...

16

Odp: atarowe imprezy...

bezrobotny napisał/a:

bo niektórzy to nie są obdarzeni jakąś pozytywną facjatą i może się z tego zrodzić problem...


co racja to racja, uroda nie grzesza ale po prostu staraj sie nie okazywac obrzydzenia...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

17

Odp: atarowe imprezy...

Wartoby utworzyć mapę kto kogo lubi, a kto komu chce dać w mordę. Mam wrażenie, że tych drugich powiązań będzie więcej ;-)

18

Odp: atarowe imprezy...

Wydaje mi się, że raczej prędzej doszło by do "wzajemnego unikania się pewnych osób", niż "dawania sobie po mordzie" - więcej byłoby "fochowania" niż "testosteronu" ;)

19

Odp: atarowe imprezy...

@McGyver:
Możliwe. Siły już nie te, nie chce się swoją drogą. :P 
Konflikty ciągnące się latami są ogólnie bez sensu, ale każdy wie swoje i trudno (szkoda czasu?!) go przekonać do swojej racji...

A "ostracyzm" można wyrażać nie tylko w wersji Live, ale i wybierając się (lub nie) na konkretne zloty, itp. itd. :]

20

Odp: atarowe imprezy...

Dracon: ale to nie kwestia ostatnich czasów, jak sięgniesz pamięcią 15-20 lat wstecz, to mimo sympatii/antypatii nie dochodziło do rękoczynów - czy pamiętasz, żeby np. ktoś z grupy Shadows bił się z kimś z grupy Slight? ;)

21

Odp: atarowe imprezy...

Prawdziwi fajterzy walcza na fucki w skrolach!

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

22

Odp: atarowe imprezy...

AS... napisał/a:

(...)Mamy w naszym "środowisko" specjalistę, ten człowiek wygra każde alkomat compo(...)

A to nie było tak, że ów specjalista jak dmuchnął w alkomat to tenże nie wytrzymał i się zepsuł ? :)

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

23

Odp: atarowe imprezy...

nie - były podejrzenia, że się zepsuł ale wyszło na jaw, że wszystkie są wyskalowane do 4 promili. A to trochę mało jest ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: atarowe imprezy...

thePink napisał/a:

A to nie było tak, że ów specjalista jak dmuchnął w alkomat to tenże nie wytrzymał i się zepsuł ? :)
tP

Potrzebujesz większego dowodu, że _wygrał_? ;)

25

Odp: atarowe imprezy...

Największy dym pamiętam w Opalenicy na dworcu, kiedy spotkaliśmy kibiców Lecha. Maciek dostał gazem po oczach, Miker (chyba) stłukł dwie flaszki wódki, Dex (też chyba) wyrzucił jednego kibola na tory.

Dzień później spotkany jeden kibol szybko uciekał - oni są mocni tylko w kupie.

W Elblągu mieliśmy przygodę w środku dnia z Maćkiem przy dworcu głównym, gdzie trzech pijaczków, w tym jeden z szerokim karkiem uznało, że skoro jesteśmy przejazdem, to obligatoryjnie musimy się napić. Na szczęście obyło się bez strat w uzębieniu.

A jakąc na ten zlot mieliśmy starcie w pociągu, najpierw szukaliśmy maszynisty, potem poznaliśmy jakieś dziewczyny w Warsie, a po przesiadce w Malborku kogoś chcieliśmy bić, ale nie pamiętam już, kogo. I za co.

Ech... to były czasy...

PS. Mój rekord na automacie... tfu, na alkomacie to 3.5 w połowie imprezy, nie wiem, do ilu doszedłem sześć godzin później. Wiem tylko, że jak wstałem dzień później to miałem jeszcze 1.9 kacowego.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001