126

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

I jeszcze odnośnie kolekcji gier: tutaj wszystkie informacje zebrane w pigułce: http://retronics.eu/index.php/kolekcjon … ycja-gier/

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

127

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Duddie napisał/a:

Sikor, chodzi mi po głowie, aby do książek byly opcjonalnie kasety/dyskietki z listingami już wklepanymi. Atari Basic? Jasne, że już o tym myślałem, i nie tylko o tym. Było wiele fajnych pozycji, np. z NOT Sigma. Tylko właśnie, jak dotrzeć do obecnych posiadaczy praw autorskich...?
A tak przy okazji: czy ktoś z Krakowa ma niedaleko na ulicę Mochnackiego i chciałby mi pomóc?

Witam
to i ja sie przylacze, zwaszcza ze pytasz sie Duddie o kontakt ludzmi z miasta Kraka, tak sie sklada ze calkiem niedaleko codziennie tamtedy przejezdzam, napisz mi dokladnie jak moge pomoc.

Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2016-06-15 19:08:25)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

128

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

niech Cie Bóg broni!

nie ma nic gorszego niz czytanie ksiazki w twardych okładkach...
ludzie którzy mówia inaczej chyba nigdy nic nie czytali...

nie wyobrazam sobie czytania poradnika programisty w twardej oprawie....

zróbmy ankiete!!!

129

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

@bezrobotny: kupisz i sobie wyrwiesz okładkę. Co za problem?

Sikor umarł...

130

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

@bezrobotny czytałem i jedne i drugie i jeżeli ta twarda oprawa była odpowiednia to nie miałem problemu z czytaniem... Zresztą nie wiem co masz do okładki? Co za różnica?

131

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

bezrobotny napisał/a:

poradnika programisty w twardej oprawie....

To poproś o wersję na czytnik ....

132

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Audiobook. Z czytanymi przez Tomasza Knapika (m.in. Terminator 2) listingami w asmie.

133

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

laborant napisał/a:

Audiobook. Z czytanymi przez Tomasza Knapika (m.in. Terminator 2) listingami w asmie.

Hehe. To mogłoby być dobre.

Ja bym lepiej spaliłem się. Wybierać nie Tobie.

134

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

+1

ciekawe ile by sobie Pan Knapik życzył za taki audiobook

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

135

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Dla ciekawskich, co będzie dalej w kolekcji - załączniki.

Post's attachments

collection 11-20 sideview.png 751.24 kb, liczba pobrań: 1 (od 2016-06-27) 

collection 11-20.png 1.77 mb, liczba pobrań: 1 (od 2016-06-27) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

136

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

I jeszcze całe 20 na raz...

Post's attachments

collection 1-20.png 779.82 kb, liczba pobrań: 1 (od 2016-06-27) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

137

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Duddie napisał/a:

I jeszcze całe 20 na raz...

Wygląda to naprawdę super i robi  mega wrażenie.
Szczere gratulacje i podziękowania za włożony trud. :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

138

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

A będzie kiedyś prawdziwe zdjęcie a nie render?

139

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Będzie,  jak produkt będzie wyprodukowany.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

140

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Ponieważ niektórzy się niecierpliwią i chcieliby zobaczyć coś więcej niż rendery, podsyłam kilka fotek produktu rzeczywistego, ale UWAGA: są to wersje przedprodukcyjne, mające różne niedociągnięcia, często ręcznie wycinane, mogące mieć skazy i wyglądać na używane - bo takie są, służą mi do poprawek finalnego produktu. Pudełko na zdjęciach jest wersją wewnętrzną, na całość będzie jeszcze dużo atrakcyjniejsza obwoluta w technologii HP Indigo.

Ostatnio edytowany przez Duddie (2016-06-30 10:58:17)

Post's attachments

20160630_103941.jpg 376.1 kb, liczba pobrań: 1 (od 2016-06-30) 

20160630_104422.jpg 589.01 kb, liczba pobrań: 2 (od 2016-06-30) 

20160630_104456.jpg 543.89 kb, liczba pobrań: 2 (od 2016-06-30) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

141

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Fajne kolorowe kasety :)
Nie przypuszczałem, że jeszcze gdziekolwiek można takie dostać :)
Bardzo ładnie się to prezentuje.

Ostatnio edytowany przez Alex_D (2016-06-30 11:00:26)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

142

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Te kasety są produkowane na zamówienie i nawijane na wymiar, w zależności od długości sygnału.... Ich nie można tak po prostu "dostać" w sklepie ;)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

143

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

I wszystko jasne :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

144

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

ale jest sprawa!
jest pewna bardzo ważna kwestia...

folia...

ile warstw folii? i na czym?

P.S.
Jurek Ty to mógłbyś jakoś informować co dla kogo zarezerwowane?

P.S.2
domyślam się, że odciśniętych paluchów na pudełku nie będzie?

145

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Bezrobotny,  dla Ciebie podam: jedna warstwa folii 18 mikronów na całym pudełku.  Paluchów nie będzie,  bo będzie fabrycznie nowe. Dlatego nie lubię pokazywać zdjęć prototypów. Mogą zniechęcać.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

146

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Duddie... zostaw specjalnie te odciski ... zamiast hologramu :)

147

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Te odciski widać, bo nie ma jeszcze laminatu matowego nałożonego. WERSJA ROBOCZA - napisałem...

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

148

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Po nałożeniu laminatu, będzie je można jeszcze namacać. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

149

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

a ile to jest 100 gier razy 109 PLN?

Ktoś tu jest w stanie wysupłać taką kasę?

150

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

A. to jest 839,11 kabelków Audio-Video po 12,99
B. Hurtownik