1

Temat: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

Tak się zastanawiam nad zrobieniem, ale jest sens tylko wtedy, gdy uzbiera się jakaś sensowna liczba.
Są dwie opcje:
- termotransfer, jeden kolor (cena około 35-40 złociszy wstępnie)
- sito, dwa lub cztery kolory (w zależności od ilości zamówień), cena około 50-60zł max
Wiem, opcje wychodzą drogo (szczególnie druga), ale z okazji jubileuszu chciałbym zrobić to porządnie, a mało czasu kruca bomba. Oczywiście w zależności od ilości cenę będę negocjował z wykonawcą. Ankieta do niedzieli, przy odpowiedzi na "tak" proszę dopisywać komentarze (będące deklaracją kupna) poniżej z ilością i ewentualnym rozmiarem. Koszulki będą albo szare, albo czarne - jeszcze nie zdecydowałem (o ile będą). W razie konieczności możliwość wystawienia faktury (także poproszę info, a na PW dane - jeśli będą robione). Sposób zapłaty - tylko gotówka na Głuchołazach (lub wcześniejszy przelew, jeśli kogoś nie będzie).
Ankieta obowiązuje do poniedziałku, 29.06.2014 - do godziny 20-tej, pod uwagę biorę tylko dane z komentarzy, traktując je jako ewentualną deklarację zakupu.

Sikor umarł...

2

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

1 szt szara. S
Może być ta droższa.

Ostatnio edytowany przez lemiel (2015-06-24 13:08:57)

3

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

1xXL
1xS

4

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

Sikor: a jak ona bedzie wygladac? Standardowo z logiem (starego) Atari na przodzie? Czy jakas wydumana z nadrukiem gdzie sie da?

Jakby co to pisalbym sie na czarna (duzy) XL.

5

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

Nie napisaliście w komentarzach jaki rodzaj.
@mazi: z przodu małe logo Atari i jakiś napis o głuchołazach, z tyłu na plecach coś większego.  Jak się zbierze sensowna liczba to pomyślę o tym.
Co do koloru raczej szare, chyba, że nie zdążę załatwić - wtedy czarne.

Sikor umarł...

6

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

Ja sie na tym nie znam i obie metody nic mi nie mowia. Jaka bedzie taka bym wzial - dlatego nie zaznaczylem.
Co do samej koszulki to ja bym wolal nie miec nic na plecach, tylko z przodu... Da sie?
Daj jakis projekt/wzor.

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

Sikor napisał/a:

Jak się zbierze sensowna liczba to pomyślę o tym.

"Jak będzie sensowny projekt to pomyślę o tym."

Naprawdę trudno się decydować całkowicie w ciemno :(

8

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

1 x XL, niezaleznie od technologii

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

"raczej szare chyba ze czarne"
"jak bedzie projekt to pomysle"

:D :D :D

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

10

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

Vasco/Tristesse napisał/a:

Naprawdę trudno się decydować całkowicie w ciemno

Na lewej przedniej piersi planuję takie logo, jak w załączniku.
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=2541&download=1
Na plecach coś większego, chyba, że większość chce tak jak Mazi.
A pro po - nie będę w stanie zrobić wybranych tylko z przodu/tylko na plecach, cała seria pójdzie taka sama 9o ile będą chętni). Jestem za opcją, aby na plecach też coś było, chyba, że są ostre sprzeciwy z Waszej strony.
W przykładzie - wersja na szarą koszulkę. Jak by były czarne - to co jest czarne w przykładzie będzie białe.
Aha, wielkośc loga - 7x7cm.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2015-06-24 19:06:40)

Post's attachments

g2015 41.23 kb, liczba pobrań: 133 (od 2015-06-24) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

11

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

a jakbym zdecydował się na koszulkę mniejszą niż 7x7 cm?

12

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

@gorgh, postaraj przeczytać post powyżej kilka razy i się zastanów, jak nie pomoże - powtórz tą operację i przemyśl jeszcze raz. Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale widzę stanowi to problem.

Sikor umarł...

13

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

oj sikorku, nie denerwuj się, to był żart
edit:
chyba pójdę za przykładem Draco i zacznę tagować posty

Ostatnio edytowany przez gorgh (2015-06-24 19:28:05)

14

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

a XXXL i wysyłka da radę?

15

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

Tak, ale płatne z góry.

Sikor umarł...

16

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

+1    M   - szara

.

17

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

1 x XL

18

Odp: Koszulki na Głazy (ankieta) [s]

Max 7 sztuk - z ankiety wynikają 4. Temat do zamknięcia - koszulek nie będzie.

Sikor umarł...