1

Temat: RiverWash 2015 KOMPOTY

Dzień dobry ;)

Jeśli ktokolwiek z Was ma gotowe prace na RiverWash, to zapraszam na priv. Istnieje też możliwość sprawdzenia, czy produkcja (jakiś efekt, czy coś) na 100% zadziała tak, jakby życzył sobie tego autor ;)

Kontakt:

tel: 795-841-990
mail: pin(at)atari.pl

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

No dobrze trollnę sobie…!

XXL masz coś ciekawego :P

3

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

Prace można oczywiście nadsyłać również na oficjalny adres. Polecam najlepiej i tu, i tu. :)

4

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

Szkoda, że nie ma Game Compo, bo jestem na etapie szkicu zarysu wstępnej wersji luźnego projektu, która jest niby zrobiona… :>

.: miejsce na twoją reklamę :.

5

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

Skrzyp: Game Compo niestety nie ma, ale jak najbardziej znajdzie się dla niej miejsce w kategorii Wild. Zachęcam do udziału! :)

6

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

ufff ... wróciłem z Gdańska, jestem jak by coś online ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

Video invitka: https://www.youtube.com/watch?v=URYZQaAlUpw

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

8

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

zdecydowanie nie jest to zlot atari :(
jak to obejrzałem ..

9

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

http://i.imgur.com/2bvfL7B.jpg

10

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

@Szeryf: Leżę :D

Nie no, k…a. Dali logo WinDOS (jeszcze w dodatku to kijowe (post-2006), a logo Atari nie ma.
Zacząłem wątpić nad przybyciem, o wystawianiu nie mówiąc :>

.: miejsce na twoją reklamę :.

11

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

Jak tego nie zrobicie to się nigdy nie pojawi :) Pojawiło się logo spectrum, bo była w zeszłym roku produkcja na spectrum :) Jak się na RiverWash pojawią produkcje na Atari to będzie i Atari (nie wiem czy kiedykolwiek było? chyba nie), więc ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

12

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

... więc co ma być, to będzie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: RiverWash 2015 KOMPOTY

@Skrzyp, AS: to jest invitka nieoficjalna, nie przygotowywana przez team organizatorów, lecz przez jednego z uczestników - nie mamy wpływu na jej treść. Myślę, że pominięcie Atari nie ma celowego charakteru - ale o to należałoby zapytać autora (Gumboy/ZSD).

Teraz od strony formalnej - myślę, że trudno zarzucić nam brak dobrej woli w tej kwestii:
- dołączenie małego Atari do listy "oficjalnych" platform + stosowna informacja na WWW
- zaproszenie na Atari Demoshow na FB + stosowna informacja na WWW
- kilka innych rzeczy, których nie widać, ale dzieją się za kulisami :)

Oczywiście, odpowiadając na to co napisał AS - nie jest to zlot Atari sensu stricte - zgadza się! - jako że party jest multi-platformowe. Jest jednak spora różnica pomiędzy "staramy się nie faworyzować żadnej platformy w sposób szczególny" a "nie lubimy Atari" - bo lubimy!

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Wieczorem - na party będzie tyle Atari w Atari, ile produkcji i maszyn na nie przywieziecie. Zatem, zamiast marudzić na forum - do dzieła, dema same się nie zrobią! ;)