Temat: kilka gratow

Czesc.

oddam w dobre rece po kosztach wysylki / odbior osobisty wskazany :

- org flopka z falcona
- org zasilacz z falcona (bez wtyczki - wsadzilem pico psu i org wtyczke sobie pozyczylem)



NABEDE droga KUPNA klawaiture do MEGA STE - ew. wyminenie na cos z mojej oferty


PS. FALCON MI DZIALA :-)  - musialem.....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: kilka gratow

Jak najbardziej jestem zainteresowany, jeśli wyślesz :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

3

Odp: kilka gratow

Zasiłkę do falcona przygarnąłbym.
Nie  chciałbyś w zamian zaślepki do falcona z pstryczkiem i dziurką na gniazdko w technologii 3D?

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2015-12-07 17:15:13)

4

Odp: kilka gratow

Mam klawiaturę od TT jeśli cię by interesowało , pamiętam że kilka klawiszy nie działało ale ty sobie to ogarniesz , w razie czego pisz retrofan.atari@gmail.com .

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

5

Odp: kilka gratow

glowas11 napisał/a:

Mam klawiaturę od TT jeśli cię by interesowało , pamiętam że kilka klawiszy nie działało ale ty sobie to ogarniesz , w razie czego pisz retrofan.atari@gmail.com .

Jakby lotharek nie reflektował to byłbym zainteresowany ta klawiaturą.

6

Odp: kilka gratow

Witaj chyba nie reflektuje , bo milczy , generalnie za jakiś czas wyczyszczę ją porządnie i wystawie na Allegro , ale cenę zacznę od 200 pln pomimo wad jest to bardzo ciężko dostępny towar , zresztą potrzebna mi kasa na UltraSatana więc tylko dla tego się jej pozbywam , mam jeszcze drugą na części brak górnej obudowy , tzn jest ale połamana i stan mi jej jest totalnie nieznany .

Pozdrawiam.

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)