Temat: Kolędy na ATARYNKĘ !

Witam wszystkich !

    Miałem kiedyś na kasecie dwie kolędy napisane chba w basicu
grała i drukowała tekst grubą czcionką że można było pośpiewać z rodziną . Jeżeli ktoś wie coś na ww temat to proszę napisać.

   Wesołych, spokojnych  Świąt Bożego Narodzenia ,z ATARYNKĄ grającą
  kolędy  życzy
                         Wam
                                         Rysiek_M :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

;] tez bym prosil mialem chyba kiedys to na kasetkach ale je juz dawno..... a na jakies inne platformy muzyczki switeczne posiadacie np. grzyby, Atari ST, Amiga.... ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

Ja polecam tą składanke 8bitpeoples co się ostatnio w newsach przewinęła. Naprawde mi przypadła  :) ;)  8)

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

TEO_KLEX  podaj jakieś bliższe namiary bo pod słowem 8bitpeoples jest
tylko twój ostatni post. :(

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

Przeciez napisal, ze w newsach: http://atariarea.histeria.pl/index.php? … amp;id=570

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

Przeoczyłem newsy , ale jak to są kolędy - to ja Was pazdrawliaju.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

Hmm. Przeciez napisane, ze to sa remixy i wlasne interpretacje...

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

Hym przeczytaj tytuł - temat

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

9

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

oj zaraz ban poleci.....przeciez Lewis srogi jest;) btw. ja tez pamietam jakies koledy w basicu,zresztą chyba inawet był jakis programik gdzie grało ok 10 kolęd....

gep/lamers^dial

10

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

Hym przeczytaj tytuł - temat

W sumie Theo-klex nie powiedzial, ze ta skladanka to kolędy...

11

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

Heh. Dzięki lewiS za obronę. ;) A swoją drogą faktycznie nie miałem na myśli kolęd tylko jak napisał Stryker "muzyczki świąteczne"  8)

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

No i dogadaliśmy się !

    Dwa pięciogwiazdkowe hotele napadły na internat.
  Tak naprawdę to chciałem zapytać czy ktoś nie ma ww kolęd bo mam do nich sentyment , a to co jest na newsach wole (ze względu na te gwiazdki) nie komentować. Czołem ide robić sernik. :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

13

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

hmmm. ta ,muza w newsach jes moim zdaniem do bani oprocz pierwszej muzyczki yer...... to moje zdanie ale widocznie na atarki zadnych muzyczek swiatecznych niema ;[  ? ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

14

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

ale widocznie na atarki zadnych muzyczek swiatecznych niema ;[  ? ;]

jak nie, jak tak:
ASMA27filesASMAVariousCzartynski_MarcinRave_01.sap

:lol:   :D

15

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

Z koledowych kilmatow to w TA kiedys 2 koledy pamietam byly... aha i Mateoos cos zdaje sie kiedys na Lasta zrobil ale mu dziadek odrzucil 'za plagiat'

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

16

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

DRC: To jest w czym wybierac ;] hehe
a ma ktos ten utwor Mateoos'a ??
pozdr.
STRYKER

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: Kolędy na ATARYNKĘ !

mata KOLĘDY w BASICU ;] wgrywac w CLOAD'em ;]
download tu: http://www.gdansk-orunia.eu.org/atari/koledy(cload).cas

"wszystko się kiedyś kończy......."