26

Odp: Marnowanie czasu 29-31.07.2016 - ktoś jeszcze chętny?

Dobra, jutro wieczorem piję u Rysia... Podobno ze mną jedzie TDC. Ma też dołączyć Poznań w składzie okrojonym, jak twierdzi współpasażer. Jakby co - DOZO w GŁUCHOŁAZACH ;)
Btw: Yerz, jakby co dawaj Polskim Busem lub ciapociągiem do Opola - mogę zahaczyć o Opole i Cię zabrać ;)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2016-07-28 14:03:38)

Sikor umarł...

27

Odp: Marnowanie czasu 29-31.07.2016 - ktoś jeszcze chętny?

Dziękuję Rysiu! Bardzo miło marnowało mi się czas z Tobą, TDCem, TeBe i Rockym. Reszta olała sprawę, ale nic to. Była jedna pseudo-produkcja i pół pseudoprodukcji TDC-a. Wrzucę swoją po urlopie ;)

Sikor umarł...

28

Odp: Marnowanie czasu 29-31.07.2016 - ktoś jeszcze chętny?

Chciałem jechać, ale nie dostałem urlopu, więc nie pisz, że olałem sprawę... Niektórzy pracują w weekendy.

Widziałem fotki na FB. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

29

Odp: Marnowanie czasu 29-31.07.2016 - ktoś jeszcze chętny?

Sikor napisał/a:

Reszta olała sprawę, ale nic to

https://s31.postimg.org/f74p335l7/oba.jpg

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

30

Odp: Marnowanie czasu 29-31.07.2016 - ktoś jeszcze chętny?

@voy: o.k. Ale "miało jechać" więcej osób, może zbyt zgeneralizowałem. Przepraszam obrażonych
@syscall: tak, jesteśmy z tobą.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2016-07-31 23:02:23)

Sikor umarł...