1

Temat: [S] Atari 130XE (U1MB, uswitch, stereo) + CM8833-I

Witam,

Z różnych powodów finansowo-społeczno-technicznych zdecydowałem o zawieszeniu działalności w temacie małego Atari i wyprzedaniu mojego "battlestation". Nie wdając się w szczegóły osobiste - może wrócę, może nie, w tym momencie nie planuję. Na świeczniku jest dużo innych rzeczy, a dodatkowy fundusz jest potrzebny.

Nie będę nawijał tego samego, co w ogłoszeniu na OLX, po prostu napiszę co wchodzi w skład zestawu, wszyscy zainteresowani i tak wiedzą co i jak:
- 130XE z ECI, układy w postawkach, reset wymieniony, pływa odwiedziła Pasia więc może gwarantować pełną sprawność.
- U1MB z najnowszym BIOSem, PBI i Loaderem od Flashjazzcat'a, obraz od Voya (z mojego pomysłu nadal robi kompilacje co nową wersję U1MB BIOS, dziękuję)
- stereo, u-switch
- Sprawny QuickJoy II SV-124 - mam gdzieś jeszcze Pythona, niestety nie znalazłem do zdjeć, a jest w jeszcze lepszym stanie styków. Jak znajdę to dorzucę za dodatkową (małą) opłatą
- Monitor CM8833-I, wyejścia Euro, cinch, RGB, wersja z Nowej Zelandii (tak, dość pokrętnie dotarłą aż do mnie) na ichniejszym brandzie "MERCURY". Daje porządny obraz nawet po CVBS, głośniki bardzo niczego sobie
- Zasilacz, okablowanie audio/video

Więcej informacji: http://olx.pl/oferta/atari-130xe-ultima … gt5lT.html

Generalnie chciałbym, by sprzęt trafił do kogoś, kto całym zestawem należycie się zaopiekuje. Nie chcę jednak, by wszystko później stanęło na półeczce i ładnie pachniało, lecz zostało użyte z pożytkiem dla społęczności atarowskiej.
Z racji gabarytów wolałbym, gdyby ktoś odebrał osobiście sprzęt u mnie w Krakowie, przy okazji może pomacać i przetestować. Nie ma jednak dużych oporów przed wysyłką, jeśli ktoś pokryje koszt kuriera.

Z uwagi na rozmiar zdjęć nie załączam ich do postu - są w linku.

Cena: 800zł za wszystko.

Ostatnio edytowany przez skrzyp (2016-07-09 12:40:15)

.: miejsce na twoją reklamę :.

2

Odp: [S] Atari 130XE (U1MB, uswitch, stereo) + CM8833-I

skrzyp napisał/a:

Sprawny Quickshot II SV-124

To jest Quickjoy:

http://www.8bit.dk/pictures/Amiga%20&%20Commodore/Joysticks%20and%20Mouses/Quickjoy%20II%20-%20SV124/slides/Quickjoy_II_-_SV124_12.JPG

3

Odp: [S] Atari 130XE (U1MB, uswitch, stereo) + CM8833-I

Tak, to ten dokładnie joystick.
Dzięki, wprowadziłem odpowiednia poprawkę. Choć z racji tego że forum chodzi jak krew z nosa, zajęło mi to wieki

.: miejsce na twoją reklamę :.

4

Odp: [S] Atari 130XE (U1MB, uswitch, stereo) + CM8833-I

Przypominam, że ogłoszenie jest wciąż aktualne :)

.: miejsce na twoją reklamę :.