1

Temat: Jesień

Dlaczego nie zrobicie jakiejś akualizacji stony ? Na stornie głownej na pasku pisze atari.area//jesien.

2

Odp: Jesień

Tak jak wiosna sie tu trzymała do końca września ;D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

3

Odp: Jesień

No... patrząc przez okno... Dely - możesz sobie darować zimę -> mamy jesień a potem będzie już wiosna. :lol:

(ale bajzel z tą pogodą...)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Jesień

No to tak dla ściemy żeby było wiadomo .

Odp: Jesień

No nie bardzo jesień ,wstałem i oniemiałem-w Głuchołazach od rana sypie śnieg,"puszysty,biały,mięki"

                                    Zimowo pozdrawiam
                                                                      RYSIEK_M :lol:  :o

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Jesień

O - właśnie zaczął padać śnieg, hehe - rychło w czas. Dely: możesz wstawić na aa bałwana z głową Rywina - będzie to bardzo significant! :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Jesień

śnieg,śnieg.......śnieg??? gdzie??? w Karpaczu??????;)

gep/lamers^dial

8

Odp: Jesień

nie nie ! - u nas na wśi ( czyt. Warszawa :oops: )...
tylko czemu temp. jest na plusie :rolleyes:

9

Odp: Jesień

AS: no ja nie wiedziałem, że przez Wisłę granica przechodzi -> ja tam się czuję miastowym :lol:

i jak już to wsi a nie wśi - ale i tak "Ortografii" Zajca nie przebijesz  :twisted:

Najlepszego! :)

Edited: jest śnieg ale wciąż nie ma na aa - admin pewnie leczy kaca... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: Jesień

... ale i tak "Ortografii" Zajca nie przebijesz  :twisted:

a co takiego Zajec napisal ? ;) podaj linka to sie z niego posmieje :]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

11

Odp: Jesień

a u mnie padało przez noc sylwestrową i cały nowy rok... i jest bielutko - dużo śniegu, super wygląda na choinkach i innych iglakach.

12

Odp: Jesień

E, kochani - czepiacie sie. Biedny dely w pocie czoła gania, klika Two Line-y i inne cuda, doglada forum itp, a wy nawet dziekuje nie powiecie, nawet Byx-a na party mu nie postawicie, zeby chociaz okazac odrobine wdziecznosci... ba... nawet o jakas pier... jesien sie czepiacie ! Wstyd !

;)

13

Odp: Jesień

No Macgyver nie mow, ze zalowalismie kiedys Delyemu etanolu...  To w zdziecznosci wlasnie.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.