1

Temat: [P] dyski dyskietki

Jakby ktoś posiadał jakieś niepotrzebne dyskietki 5'25 lub 3'5 używane to ja chętnie nawet pojedyncze sztuki przytulę na SV jako fan dyskietek i miłośnik projektu "Save The Floppy". Zawsze aktualne :)

gep/lamers^dial

2

Odp: [P] dyski dyskietki

A przydadzą się 2DD?

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

3

Odp: [P] dyski dyskietki

gepard nie przesadzasz :-)
sam byś się podzielił swoim zbiorem ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: [P] dyski dyskietki

@rj1307: oczywiście, jakiekolwiek :)
@stryker: ależ kolego, jak wiesz ja ich używam a nie trzymam na półce czy gdziekolwiek by sobie leżały :)

gep/lamers^dial

5

Odp: [P] dyski dyskietki

gepard,
takie 'pc-towe' też mogą być? :P

6

Odp: [P] dyski dyskietki

wszystkie dyskietki tego świata :)  pecetowe, amigowe, atarowe... :) jakiekolwiek
jakby się komuś walały niepotrzebne w dobie emulatorów stacji (tfu!! jak mozna emulować szum dyskietki!! tfu tfu!!) itp to może spokojnie je wyrzucić....na stół który będę okupował SV :P

Ostatnio edytowany przez gepard (2016-11-10 08:39:41)

gep/lamers^dial

7

Odp: [P] dyski dyskietki

@gepard masz podobne dyskietkowe dewiacje jak ja:)

.

8

Odp: [P] dyski dyskietki

Nie tylko Gepard lubi dyskietki...
-Piękny jest dźwięk ultra speed-a z włączonym buforowaniem ścieżek :)

9

Odp: [P] dyski dyskietki

Ej tam, ultra speed... Karin Maxi to jest to ;)

Sikor umarł...

10

Odp: [P] dyski dyskietki

tam to aż ekran przygasa :) jak ona szarpie te dane :)

11

Odp: [P] dyski dyskietki

gepard napisał/a:

wszystkie dyskietki tego świata :)  pecetowe, amigowe, atarowe... :) jakiekolwiek
jakby się komuś walały niepotrzebne w dobie emulatorów stacji (tfu!! jak mozna emulować szum dyskietki!! tfu tfu!!) itp to może spokojnie je wyrzucić....na stół który będę okupował SV :P

Czy ogłoszenie nadal aktualne?
Liczysz na "przytulenie" dowolnej ilości dyskietek wszelakich za friko, czy za $ w niektórych przypadkach? ;)

12

Odp: [P] dyski dyskietki

Mam takie co ca2001 nie czyta. Ale w sumie nic ciekawego. Mogę czasowo przekazać.  Może się uda KMD.

13

Odp: [P] dyski dyskietki

Mam ok 30 dyskietek HD 3.5", większość to jakieś pozostałosci po sterownikach itp. Będę w polandzie za kilka dni więc mogę przywieść i podesłać.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

14

Odp: [P] dyski dyskietki

Sqward: to na przyszłe SV może, nie będziemy dokarmiać poczty ;)

gep/lamers^dial

15

Odp: [P] dyski dyskietki

@sqward: Jak bardzo Ci gepard nie będzie w brzuchu dziury wiercił, to ja się reflektuję. Czapkomatem można do mnie dostarczyć, pod domem mam HQ inPostu to nie mają odwagi spieprzyć sprawy :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

16

Odp: [P] dyski dyskietki

Więc ostatecznie dyskietek nie zabrałem do pl. W takiej sytuacji albo odbiór za rok albo wysyłka z UK.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

17

Odp: [P] dyski dyskietki

No tak, bo ja to przecież niewidzialny jestem :)

.: miejsce na twoją reklamę :.