176

Odp: Książki SOETO

Ludziska, dajcie na luz.

Duddie robi dobrą robotę jak inni, a ostatnio coraz większą krytykę słyszy

177

Odp: Książki SOETO

dely napisał/a:

Czy ja mam w każdym wątku zwracać uwagę Pinowi i xxl? Następnego razu nie będzie.

na co mi chcesz zwrocic uwage? konkretnie. chyba tylko na siebie. co Ci sie nie spodobalo w moim poście?

czy reaguje na troling Pina albo zaczepki smiesznego czlowieczka ktoremu nerwy pruja sie jak stare gacie?

drugi raz zwracasz mi uwage nie wiadomo na co. sam wywolujesz niepotrzebne zamieszanie. o co Ci chodzi?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

178

Odp: Książki SOETO

Arctus, Pecus i wieczor - dopisane.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

179

Odp: Książki SOETO

Duddie ... ja też poproszę jeden egzemplarz.

180

Odp: Książki SOETO

@BartoszP: dopisane.

A książki Asembler 6502 są na etapie pakowania, od jutra kurier będzie je odbierał partiami w ciągu 2-3 dni wszystkie zostaną nadane. Osoby, które otrzymały numer nadawczy UPS, mogą śledzić przesyłkę na stronach UPS. Przy czym otrzymanie numeru nie oznacza, że przesyłka już została odebrana przez kuriera.

Post's attachments

Asembler_6502_1.jpg 536.98 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Asembler_6502_2.jpg 582.62 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Asembler_6502_3.jpg 521.83 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Asembler_6502_4.jpg 592.32 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

181

Odp: Książki SOETO

Ten, tego... Ładne cacko na 30-lecie książki ;)

Sikor umarł...

182

Odp: Książki SOETO

Sikorku, Twój egzemplarz oczekuje, mam Ci go wysłać?

Dzisiaj kurier odbiera wszystkie zamówione książki, powinny jutro dotrzeć do kupujących.
Co do drugiego tytułu, jeszcze trochę brakuje do rozpoczęcia produkcji, zachęcam do składania zamówień, na razie tylko deklaracje bez wpłat.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

183

Odp: Książki SOETO

Jurek, myślę że jak się spotkamy na jakimś sztabie albo wapniaku to się wymienimy ;) O BN pamiętam i czeka ładny numer seryjny ;)

Sikor umarł...

184

Odp: Książki SOETO

Książka dotarła. Jakość wydania - premium.

Jestem gotowy na koleją pozycję. Proszę mnie dopisać.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

185

Odp: Książki SOETO

Mnie też proszę dodać do listy chętnych na Poradnik Programisty Atari.

Ja bym lepiej spaliłem się. Wybierać nie Tobie.

186

Odp: Książki SOETO

XXL, paptak: dopisane.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

187

Odp: Książki SOETO

Duddie napisał/a:

[...]książki Asembler 6502 są na etapie pakowania, od jutra kurier będzie je odbierał[...]

Kurier przybył-był. Dzięki Jurek.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

188

Odp: Książki SOETO

Orzeł wylądował! Książka super! Dzięki Duddie.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

189

Odp: Książki SOETO

I jak się fajnie czyta na słodko, dziękuję.

Pytanie:  rozkazy nolegal, adresowanie op.X op.Y ponad stronę, ilość cykli mają w oznaczeniu na końcu *
              ale nie każdy - jakby wskazywała logica, to jest zweryfikowane ?


PS.  Na okładce z tyłu winna być też i stara cena - czyli 4800,- :lol:


EDIT:  może wydzielimy wątek osobny pt. frasunek dla Duddiego     eee, jak to się odmienia?

Ostatnio edytowany przez pajero (2017-04-21 17:38:50)

190

Odp: Książki SOETO

Cieszę się, że Wam się podobają! Już pracuję w pocie czoła nad następnym tytułem, bo wszystko wskazuje na to, że się ukaże. :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

191

Odp: Książki SOETO

pajero napisał/a:

Pytanie:  rozkazy nolegal, adresowanie op.X op.Y ponad stronę, ilość cykli mają w oznaczeniu na końcu *
              ale nie każdy - jakby wskazywała logica, to jest zweryfikowane ?

zweryfikowane.

o który konkretnie rozkaz Ci chodzi, zbadamy sprawę.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

192

Odp: Książki SOETO

Pajero - lepiej o nic nie pytaj bo dowiesz się przy okazji, że portB jest na $D3F1 ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

193

Odp: Książki SOETO

A u mnie kurier zostawił gdzieś przesyłkę... po raz kolejny... Co teraz? Bo nie chce mi się szukać więc czy jest szansa otrzymać jakiś normalny numer telefonu do kuriera aby dostarczył ją pod adres pod który miał ją dostarczyć?

194

Odp: Książki SOETO

poczta pl?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

195

Odp: Książki SOETO

pawel napisał/a:

A u mnie kurier zostawił gdzieś przesyłkę... po raz kolejny... Co teraz? Bo nie chce mi się szukać więc czy jest szansa otrzymać jakiś normalny numer telefonu do kuriera aby dostarczył ją pod adres pod który miał ją dostarczyć?

Ale dostałeś chyba wcześniej emaile z ups z numerem przesyłki? Zadzwoń na infolinię albo pofatyguj się do biura i złóż reklamację.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

196

Odp: Książki SOETO

Paweł, zadzwoń na infolinię UPS i zapytaj. A najlepiej idź odebrać z wskazanego miejsca, najczęściej jest to jakiś sklep pobliski. Gdyby wszyscy przy zamawianiu podawali także numer telefonu, byłoby mniej problemu. Ci, którzy podali, zwykle są powiadamiani telefonicznie bezpośrednio przez kuriera i mogą także przekierować przesyłkę albo się umówić inaczej z kurierem.
A często dostaję maile w stylu: "Zamawiam książkę Asembler 6502. Pozdrawiam, Paweł". Albo na forum "+1". I potem się zaczyna, wysyłanie maili z prośbą o dane adresowe itp. 
Bardzo Was proszę o podawanie pełnych danych adresowych przy zamówieniu, wraz z nr telefonu i mailem.
Sprawdzajcie także spam, bo czasem moje maile lądują w spamie. A jeśli nie otrzymaliście np. danych do wpłaty, prośba o kontakt ponowny, koniecznie z nr telefonu, oddzwonię i załatwimy sprawę.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

197

Odp: Książki SOETO

Duddie, najlepszym rozwiązaniem był by normalny sklep internetowy - odsyłałbys ludzi do sklepu i sprawa załatwiona.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

198

Odp: Książki SOETO

Duddie napisał/a:

Zamawiam książkę Asembler 6502. Pozdrawiam, Paweł

Akurat w pierwszym meilu podałem dane adresowe - fakt bez numeru telefonu ale kompletne wraz z zapytaniem o płatność.
Dostałem dane do zapłaty 16 grudnia i 19 grudnia wykonałem przelew bez marudzenia.
Tak samo po drodze cierpliwie czekałem i nie marudziłem nic na opóźnienia.

Kurier UPS niby jeden z lepszych ale nie rozumieją, że nie życzę sobie zostawiania przesyłek adresowanych do mnie pod innym adresem. Już raz UPS zostawił przesyłkę 3 piętra wyżej w bloku gdzie jest 10 mieszkań na piętrze - fajne szukanie. Gdybym nie złożył wtedy reklamacji to bym w życiu się nie dowiedział gdzie ta przesyłka dotarła - tak się nie robi. Adres to adres - a wg informacji na stronie UPS zostawił to pod moim adresem a to było akurat w tych godzinach co mnie nie było.

199

Odp: Książki SOETO

Pawel, jeśli zostawili to gdzieś poza oficjalnym punktem odbioru, to reklamuj!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

200

Odp: Książki SOETO

@Adam Klobukowski: myślę o tym, ale zawsze coś.... Muszę chyba kogoś poprosić o założenie sklepu.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...