1

Temat: Sprzedam Atari 1040, Amigi i inne takie tam.

Czołem,  jako ze czasu do emerytury mi nie starczy zeby sie n/w sprzetem pobawic chce wystawic na Ebay:

Wybielona, z wymienionymi kondensatorami:
A1200 + 060 (128MB RAM, CF zamiast HDD, emulator FDD na Pendrive)+ Indivision flickerfixer i co tam sie jeszcze dało zmieścić w desktopie

Wybielona, z wymienionymi kondensatorami:
A600 + 030  (32MB RAM, CF zamiast HDD, emulator FDD na Pendrive+ Indivision flickerfixer i co tam sie jeszcze dało zmieścić w desktopie

Wybielone:
Atari 1040 STE, (z emulatorem FDD na Pendrive)
Atari 1040 STFM (z emulatorem FDD na Pendrive)
do tego mam ultrasatana

Wybielone
Atari 65 XE z 4xOS (w tym z qmegiem, covoxem, stereo, 320 KB RAM)
Atari 65 XE (w tym z qmegiem, covoxem, stereo, 1024 KB RAM)

stacja LDW 2000

Jakby ktos chcial to dajta znac - a jak ktos nie chce ale ma pomysl ile moge za to żądać na Ebay tez bede zobowiazany za informacje zebym sie nie zfrajerował.

PS. Mam tez Minimiga (biała obudowa) z ARM + dodatkowy RAM ale tego to sobie chyba zostawie bo mało miejsca zajmuje.

2

Odp: Sprzedam Atari 1040, Amigi i inne takie tam.

chetny na a600, ale gola... reszte mozesz w dobrej cenie na czesci sprzedac

Ostatnio edytowany przez lotharek (2017-02-07 15:50:46)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Sprzedam Atari 1040, Amigi i inne takie tam.

Pm mnie w sprawie tej A1200 z dopałką. Może sie dogadamy.

longhi napisał/a:

Czołem,  jako ze czasu do emerytury mi nie starczy zeby sie n/w sprzetem pobawic chce wystawic na Ebay:

Wybielona, z wymienionymi kondensatorami:
A1200 + 060 (128MB RAM, CF zamiast HDD, emulator FDD na Pendrive)+ Indivision flickerfixer i co tam sie jeszcze dało zmieścić w desktopie

Wybielona, z wymienionymi kondensatorami:
A600 + 030  (32MB RAM, CF zamiast HDD, emulator FDD na Pendrive+ Indivision flickerfixer i co tam sie jeszcze dało zmieścić w desktopie

Wybielone:
Atari 1040 STE, (z emulatorem FDD na Pendrive)
Atari 1040 STFM (z emulatorem FDD na Pendrive)
do tego mam ultrasatana

Wybielone
Atari 65 XE z 4xOS (w tym z qmegiem, covoxem, stereo, 320 KB RAM)
Atari 65 XE (w tym z qmegiem, covoxem, stereo, 1024 KB RAM)

stacja LDW 2000

Jakby ktos chcial to dajta znac - a jak ktos nie chce ale ma pomysl ile moge za to żądać na Ebay tez bede zobowiazany za informacje zebym sie nie zfrajerował.

PS. Mam tez Minimiga (biała obudowa) z ARM + dodatkowy RAM ale tego to sobie chyba zostawie bo mało miejsca zajmuje.

Atari Falcon 030 14MB, CF 8GB

4

Odp: Sprzedam Atari 1040, Amigi i inne takie tam.

Cześć,
Być może byłbym zainteresowany tym:
Atari 1040 STFM (z emulatorem FDD na Pendrive)
Jakaś cena?
Maciek

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

5

Odp: Sprzedam Atari 1040, Amigi i inne takie tam.

Jestem zainteresowany Ultrasatanem, o ile sprzedasz go oddzielnie?

6

Odp: Sprzedam Atari 1040, Amigi i inne takie tam.

ja byłbym zainteresowany 1040STE

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

7

Odp: Sprzedam Atari 1040, Amigi i inne takie tam.

A LDW za ile?     [po-ra-da]regulamin forum: brak cen i wątek leci do kosza [/po-ra-da]

8

Odp: Sprzedam Atari 1040, Amigi i inne takie tam.

witam, ile byś chciał za 1040STe?