1

Temat: Kartridże AtraX (zestawy) - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Witam!

Jako, że jest już dostępnych 11 z 16 zestawów kartridży AtraX (link na AOLu, link na Atarimanii), mam pytanie, czy jest ktoś w posiadaniu któregoś z brakujących zestawów, ew. samego zrzutu (dumpa). Jeżeli komuś nie chce się wchodzić w powyższe linki, śpieszę z informacją że z 16 zestawów w bazie są już te o numerach od 1 do 6, 9 oraz od 13 do 16. Brakuje mniej niż trzeciej części, czyli 5. Tak więc, jeżeli ktoś coś ma lub wie, proszę o info.

Z góry serdeczne dzięki!

I Ty zostaniesz big endianem...

2

Odp: Kartridże AtraX (zestawy) - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

ello
tak się składa, że mam kartridż AtraX jeden jedyny jaki mam, na którym jest m.in Włóczykij i Władca
...

3

Elo Takron!

Czyli masz zestaw #10! Super! Czy masz go gdzie zrzucić? Ew. czy możesz go "nie zgubić" do Sillyventure (gdzie na pewno będzie co, jak i komu zrobić)?

Super wiadomość!

Dzięki!

I Ty zostaniesz big endianem...

4

ze względu na sklerozę po powrocie do domu już nie pamiętałem, że chciałem na tego carta zerknąć tongue (właśnie który to nr zestawu)
Ja, to mogę co najwyżej zrzucić z szuflady na dywan, a i tego bym nie chciał robić. nie umiem zrobić obrazu carta (jest gdzieś jakaś instrukcja jak go zrobić? czy trzeba rozbebeszać kartridż i wylutować pamięć??)...
Do silly jeszcze daleko, może ktoś z 3miasta byłby chętny zrobić obraz, ostatecznie mogę carta komuś podesłać. silly to ostateczna ostateczność wink