126

Odp: Dragon Cart

ostatecznie w jakiejś "przyszłej wersji" to i tak najlepiej by było, by urządzenie to było podłączone przez PBI/ECI - obsługa przerwań wiele może zmienić.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

127

Odp: Dragon Cart

No to teraz tylko czekac nam pozostalo ....

128

Odp: Dragon Cart

Atariage mówi, że jest klient telnetu: http://atariage.com/forums/topic/270668 … ragoncart/
@Pin, sprawdzisz?
@Duddie, jak idą prace nad cartem?

Sikor umarł...

129

Odp: Dragon Cart

Jeszcze chwila.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

130

Odp: Dragon Cart

Bylo video na youtube jak to dziala i jest ok

131

Odp: Dragon Cart

poza ewidentnym brakiem współpracy z trybem 80-znakowym.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

132

Odp: Dragon Cart

Tymczasem...

Post's attachments

Dragon Cart2.png 142.5 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

133

Odp: Dragon Cart

Wiewiór ma takie samo spojrzenie jak ja, na myśl o odwiedzaniu BBSów  <3

134

Odp: Dragon Cart

:)

135

Odp: Dragon Cart

Duddie napisał/a:

Tymczasem...

Jeżeli to naklejka na Dragoncarta i jeżeli wolno mi wyrazić swoją opinię to uważam, że graficznie trochę nie bardzo.
...ale oczywiście to kwestia gustu i mam nadzieję, że Duddie się nie obrazi.
(jeżeli chodzi np. o okładki książek to uważam, że graficznie wyszły super)

Ostatnio edytowany przez Pawex (2017-11-26 23:40:41)

136

Odp: Dragon Cart

Zapewne chodzi Ci o dolną część naklejki, spokojnie, nie obrazi się ;)

137

Odp: Dragon Cart

To jest naklejka robocza, tysiąc razy się zmieni zanim powstanie docelowy produkt ;)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

138

Odp: Dragon Cart

Jeżeli chodzi o mój gust to nie podobają mi się wszelkiego rodzaju "graffito-podobne" napisy.
Osobiście wolałbym jakąś zwykłą czcionkę. Prostota i jak to sie dzisiaj mówi "minimalizm".
Bez zbędnego "choinkowego" przepychu. Może coś bardziej w klasycznym stylu atari (cokolwiek to znaczy).
;-)
..a jeżeli chodzi o zwierzaka (jeżeli Duddie koniecznie chce go mieć w projekcie)  to może zamiast umieszczać go na naklejce, lepiej dołączyć do carta ulotkę-instrukcję, w której zwierzak prowadziłby użytkownika krok po kroku przez obsługę cartridge'a.

Ostatnio edytowany przez Pawex (2017-11-27 21:31:20)

139

Odp: Dragon Cart

Zwierzaka nie będzie, był tylko dla śmiechu. Będzie profesjonalna naklejka, nie martw się.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

140

Odp: Dragon Cart

A czy naklejka taka wazna ?

141

Odp: Dragon Cart

Uważam, że bardzo ważna.
Przecież Atari kochamy też za to jak wygląda...

Ostatnio edytowany przez Pawex (2017-11-28 15:48:53)

142

Odp: Dragon Cart

jak będzie prototyp, to wartało by zmodzić z Apple'a ten sterownik do Contiki, by na dzień dobry zachować zgodność wstecz.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

143

Odp: Dragon Cart

Na razie czekamy na urzadzenie :)

144

Odp: Dragon Cart

Cierpliwości, jeszcze chwila.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

145

Odp: Dragon Cart

Nie ma pospiechu :)

146

Odp: Dragon Cart

zauważyłem że styki oryginalnego DragonCarta z czasem śniedzieją. Dziś np. soft "zobaczył" carta dopiero po mechanicznym odczyszczeniu złącza. Jakość wykonania ma tu jednak spore znaczenie :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

147

Odp: Dragon Cart

Będą pozłacane.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

148

Odp: Dragon Cart

Bardziej jestem ciekaw jak całość będzie wyglądać skoro cart ma być przelotowy, właściciele 1200XL chyba są na spalonej pozycji ;)

149

Odp: Dragon Cart

@Duddie - dobra inwestycja w takim razie :)

@Iron - to zależy jak bardzo "z boku", w sensie jak wysoko będzie gniazdo eth. Poza tym to podaż 1200XL jest raczej znikoma.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

150

Odp: Dragon Cart

zdecydownie tak wysoko jak się da, patrz -> 600XL/800XL