Temat: Czy jest SDX dla Uno Cart?

Czy jest jakaś wersja SDX, którą można uruchamiać z Uno Cart? Na stronie SDX nie znalazłem, ale może to nie jest jedyne źródło?

Jeśli nie ma/nie da się przez Uno Cart, to jaka jest najtańsza opcja, żeby na cartridge'u mieć SDX?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

2

Odp: Czy jest SDX dla Uno Cart?

Próbowałeś pobrać obraz dla AtariMAX1MB i go odpalić?

Edit: AtariMAX=MaxFlash
Edit 2: Widzę, że to potrafi emulować też SIC!128K i SDX128K, więc możesz próbować takie obrazy ściągnąć i uruchomić.

Ostatnio edytowany przez mono (2018-02-28 13:51:49)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

3

Odp: Czy jest SDX dla Uno Cart?

Nie. A który to obraz będzie? Bo tutaj nie widzę wersji oznaczonej AtariMAX1MB :-/

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: Czy jest SDX dla Uno Cart?

OK. Już mam. Ściągnąłem wersję dla Altirry i w paczce był plik SDX448_sdx128.car, z którego SDX się podniosło na Uno. Super. Dzięki za natchnienie :-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: Czy jest SDX dla Uno Cart?

AtariMAX1MB - Maxflash 1Mb
SIC!128K - SIC! Cartridge 128k
SDX128K - intSDX128 and intSDX128 "flash"

Edit: Nie ma za co :) Powodzenia!

Ostatnio edytowany przez mono (2018-02-28 13:54:48)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje