Zakupiłem jakiś czas temu gry na kasetach .. gry się nie wczytują objaw jest taki ze są dwa pierwsze sygnały normalne głośne potem cichną,ale są dalej delikatnie słyszalne magnetofon kreci dalej i nie wczytuje tych kaset dalej. Mam dwie takie kasety i objaw jest taki sam ..... magnetofon sprawny inne gry,na innych kasetach się wczytują .. ma ktoś pomysł o co chodzi z tymi kasetami że obie tak samo się zachowują.
SprEd 1.3.6 Bocianu wydał kolejną, szybko następującą wersję 1.3.6 swojego edytora duszków. Sprawdź, co nowego!
Gopher2600 0.50.1 Jeden z bardziej zaawansowanych emulatorów Atari 2600.
SprEd 1.3.2 od Bocianu Bocianu wydał nową wersję przeglądarkowego edytora duszków SprEd. Odkryj nowe funkcje w wersji 1.3.2!
RM800XL coraz bliżej RM800XL to nowoczesne wcielenie kultowego Atari 800XL, które łączy tradycję z nowoczesną technologią.
Arkanoid z PC na Atari z VBXE Trwają prace nad portem Arkanoida z PC na 8-bitowe Atari, wykorzystującym możliwości rozszerzenia VBXE.