Zakupiłem jakiś czas temu gry na kasetach .. gry się nie wczytują objaw jest taki ze są dwa pierwsze sygnały normalne głośne potem cichną,ale są dalej delikatnie słyszalne magnetofon kreci dalej i nie wczytuje tych kaset dalej. Mam dwie takie kasety i objaw jest taki sam ..... magnetofon sprawny inne gry,na innych kasetach się wczytują .. ma ktoś pomysł o co chodzi z tymi kasetami że obie tak samo się zachowują.
VBXETERM 0.05 - terminal ANSI dla VBXE Najnowsza wersja emulatora terminala z obsługą standardu ANSI przez VBXE.
Gearlynx 1.2.9 Popularny emulator konsoli Atari Lynx doczekał się aktualizacji z funkcją przewijania i poprawkami.
Golden Axe na Atari: Nowy silnik Vegi Vega prezentuje szybki silnik dla portu Golden Axe, oferujący tryb dla dwóch graczy, muzykę Mikera i grafikę Gaspara.
FujiNet Go 800 na Androida Emulator Atari 8-bit z wbudowaną obsługą FujiNet zadebiutował w sklepie Google Play dla Androida.
Fujisan 2.0.3 Aktualizacja emulatora Fujisan przynosi poprawki FujiNet, FastBasic i naprawę obsługi joysticków.