Temat: czytnik od stacji...

pytanko czy da sie w jakis sposob zregenerowac czytnik od stacji np. Ca2001 lub LDW....oby poprawnie czytal dyskietki moze sa jakies sposoby ??

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: czytnik od stacji...

Heh mnie by się przydał jakiś poradnik jak wyrgulować głowicę stacji ca-2001 bo jak wgrywam jakąś grę i ma problemy to musze delkiatnie regulować głowicę

3

Odp: czytnik od stacji...

w 1050 jest prosciej, napedu w kaliforni nie pamietam :|
jak bede mial dostep to popatrze
a moze rzuc jakies zdjecia?

przechodze na tumiwisizm

4

Odp: czytnik od stacji...

Heh mnie by się przydał jakiś poradnik jak wyrgulować głowicę stacji ca-2001 bo jak wgrywam jakąś grę i ma problemy to musze delkiatnie regulować głowicę

kiedyś, jak dostałem starą LDW, to regulowałem ją za pomocą kawałków kalki. Kalki dlatego że jest bardzo cienka i można ją wsadzać między ten ruchawy wózek a 'kowadełko' na którym się zatrzymuje. Jak już złapałem ten moment że wszystko było OK to delikatnie, bardzo delikatnie, z największą delikatnością dokręciłem kowadło we właściwym miejscu....
po kilkunastu razach w końcu się udało... ale jak ktoś jest cierpliwy i mu się łapy od gorzły nie latają na wszystkie strony, to i może za pierwszym razem trafi... :)
tak se teraz myślę że może można by spróbować szczelinomierzem... ale ja wiem....
A tak na początek do można spróbować ją posmarować, jakimś olejem...

5

Odp: czytnik od stacji...

ale jak ktoś jest cierpliwy i mu się łapy od gorzły nie latają na wszystkie strony, to i może za pierwszym razem trafi... :)

To wiarze ze sztabu chyba sie nie uda...

6

Odp: czytnik od stacji...

pamietam jak dzis, kiedy zerwal mi sie pasek laczacy wozek z silniczkiem krokowym w ca2001. zamienilem go wtedy na jakis pierwszy lepszy od stacji 5.25 od grzyba. niestety otwory do zaczepiania byly zbyt duze i musialem zakleic je cieniutka tasma az do uzyskania wymaganej wielkosci. robota na dluugie godziny i rzeczywiscie wymaga sporo precyzji, ale napewno da sie to zrobic.

lewis: na sztabie to nawet glowicy w magnetofonie balbym sie regulowac.  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

7

Odp: czytnik od stacji...

A ja próbowałem zrobić z puszki po pifie ' Dojlidy '... wyskrobałem w skali 1:1 ale po kilku minutach się zerwało i k..a...

8

Odp: czytnik od stacji...

Havoc: Dojlidy to wyrób piwopodobny a nie piwo :)

PS. Studiowałem w Whitestocku

9

Odp: czytnik od stacji...

Bluznisz! Pilem to litrami wiec, mi kitu nie wciskaj

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

10

Odp: czytnik od stacji...

Tkacz zrobił blaszkę z pouchy po piwie i mu działało... Do LDW zanczy się...

11

Odp: czytnik od stacji...

grubshy - slusznie gadasz! classic to troche sikacz, ale zubra to nawet dzisiaj sobie kupilem! btw, jak sie nazywalo to mocne piwo, ktore saczylismy na quast'98? to chyba tez byly dojlidy.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...