Temat: Konwersja

Czy da się przenieść pliki w formatach:
(*sap, *ym, *, *mod, *sid, *s3m, *xm, *it) itp do formatu mp3, lub choćby waw, albo nagrać na CD audio? Wiem że dla wielu może się  wydać bez sensu wielokrotne powiększanie obiętości pliku lecz nie odpowiada mi słuchanie jakiej kolwiek muzyki z kompa gdy mam możliwość słuchania  muzy na sprzęcie lepszej jakości niż moje głośniki w pc.
Stąd moje pytanie. Mam nadzieję że taka konwersja jest możliwa.
Mam  rónież nadzieję że ma ktoś jakiś pomysł i mi pomoże.

Pozdrawiam

old computers yeah!!!

2

Odp: Konwersja

Winamp ma nullsoft disc writer plugin. Wystarszy odtworzyc dany kawalek z winampie (wydaje mi sie ze wszystkie z tej listy sie da) i zgrac jako wava.

3

Odp: Konwersja

XMMS, WInamp X11amp lub Freeamp mają opcję zapisu na dysk do pliku w formacie *.wav a ten można już skonwertować na mp3 lub ogg albo nagrać na CD

4

Odp: Konwersja

Faktycznie da się to zrobić za pomocą nullsoft disc writer plugin, lecz gdy wybiorę katalog do którego ma być nagrywany waw winamp odtwarza z wielokrotną prędkością i nagrywa kawałek. Odtwarza tak każdy inny kawałek bardzo szybko i nie słyszę dźwięku. Gdy raz wybiore katalog nie mogę nic słuchać wszystko co jest odtwarzane jest również nagrywane w wybranym katalogu. Jak odinstaluje winampa i zainstaluje go ponownie wszystko jest ok. WAWy z katalogu odtwarzane są normalnie, jak i każda inna muzyka, lecz gdy znowy wybiore nullsoft disc writer plugin i w konfiguracji muszę wybrać katalog znow muzyka jest odtwarzana bardzo szybko i się nagrywa. Nie wiem  co robie źle i jak to wyłączyć :cry:

Może jest jakiś inny sposób?

old computers yeah!!!

5

Odp: Konwersja

ustawiles output w winampie na diskwriter wiec nie dziw sie ze wszystko nagrywa Ci na dysk :)
wystarczy ze przestawisz output spowrotem na directsound...

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

6

Odp: Konwersja

Dzięki za pomoc. Tylko te sidy jakoś tak dziwnie brzmią

old computers yeah!!!

7

Odp: Konwersja

dobrze ze wogole brzmia bo generalnie WinLamp strasznie chrzani sprawe...nie wiem jak v5....

gep/lamers^dial