Temat: Instrukcja obsługi STE

Witam wszystkich !
   
  Poszukuję instrukcji obsługi Atari 1040 ste w języku polskim. Proszę o informację.
                          RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Instrukcja obsługi STE

Poszukuję instrukcji obsługi Atari 1040 ste w języku polskim.

Jako kolekcjoner poszukujesz, czy chcesz rozwiazac konkretny problem ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: Instrukcja obsługi STE

Od niedawna mam atari  ste a ponieważ jest to mój pierwszy kontakt z tym komputerem / w latach 80-90 miałem xe i A 600/ chciałbym się troche poduczyć a nie zanudzać głupimi pytaniami .

                        R_M :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Instrukcja obsługi STE

Krotko mowiac w instrukcji sa opisy jak uruchomic program, jak skopiowac itp. itd. Czyli opisane sa rzeczy, do ktorych dojdzie sam kazdy.
W instrukcji nie opisano nieco bardziej zlozonych problemow...
Taka instrukcje ja przynajmniej mialem ;)

Pozdrawiam

Rafal Kawecki

Odp: Instrukcja obsługi STE

I oto mi chodziło, mam wersję z niemiecką klawiaturą a w szkole uczyłem się rosyjskiego, niestety. Może jest gdzieś na necie ,jeżeli tak to proszę o adres.
                                 RYSIEK_M :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.