1

Temat: obudowa do carta

sluchajcie, czy to:

http://www.cyfronika.com.pl/z/kat1z.htm
http://www.cyfronika.com.pl/z/z5_z7_pliki/Z5.htm2.jpg

jest atari-cartridge compatible? ;)

2

Odp: obudowa do carta

Nie wiem ale najprosciej spisac wymiary (dokladne i wszystkiego, lacznie z gruboscia) z 'originalnego' kardridza atariowskiego i wyslac im. Najlepiej z jakiegos innego konta niz z ktorego bedziesz chcial ew pozniej zamawiac. Od razu rzucac hasla w stylu "jesli tak, to biore 5.000 sztuk". Sprawdza i odpisza. Chyba.

3

Odp: obudowa do carta

Ale po co? przeciez sa podane wymiary na owej stronie. Warto by było zobaczyć jak taka obudowa wygląda w środku.

4

Odp: obudowa do carta

Wymiary sa, ale tylko pudelkowe. Domyslam sie, ze szczelina na PCB jest po stodku ale to wartoby sprawdzic. No i jej grubosc (na ten wasy co sa w atarynce)
Strzezonego parkingowy strzeze.

5

Odp: obudowa do carta

Zawsze moge sie do nich przejsc i kupic jedna sztuke ;)

6

Odp: obudowa do carta

Z-7 to sa zdecydowanie dobre obudowy - nawet zwezili troche czesc od strony kompa, bo do 65XE nie wchodzily i trzeba bylo boczki opilowywac wczesniej.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: obudowa do carta

Potwierdzam. :)
Na 99 % pasuje do ATARI bo kiedyś zdaje się zrobiłem ojcu z zestawu cyfroniki obrotomierz samochodowy (heheh pamiętam jak dziś - na opakowaniu nadruk głosił obrotomierz a na samej obudowie obrotoŚCIOmierz  :D ) do Fiata 125 p  :) . I co z tego? Otoż ten wynalazek był chyba właśnie w tej obudowie (rządek płaskich kolorowych diodek wystawał przez dziure "na złącze krawędziiowe cartridge'a"  ;)
Potem jak stary zmienił samochód to rozebrałęm to ustrojstwo i wsadziłem obudowe do gniazda Atari - pasowała tak dobrze ze nawet podejrzewałem ze ktoś rozbiera gierki i przerabia je na obudowy do obrotomierzy.... wielki spisek... giną cartridge do atari... setki obrotomierzy przemierzają Polskę w drodze do sklepów.... świat opanowuje anarchia... kierowcy 125P montują w samochodach karabiny skonstruowane z zestawów cyfroniki... aargh:twisted:
Jak chceta panocku to może gdzies znajde ten obrotościomomiernik ale w obudowie są dziury po śrubkach i kabelku a poza tym ma nadruk z samochodzikiem i wspomniany napis w nowomowie  ;)

8

Odp: obudowa do carta

Spoko, nie szukaj. Jezeli mowisz, ze dziala to sie przejde do nich i kupie.