Temat: DZIALA DZIALA DZIALA!!!

Witam wszystkich i pragne poinformowac, ze moj interfejs sio2pc wreszcie dziala. Dzieki wielkie Azbestowi, ktory przyslal mi specjalnie swoja plytke 2x3.5cm oraz naprowadzil mnie na blad. Okazalo sie, ze to nie plytka byla zle zrobiona ani porty byly zle przylutowane. Problem tkwil w kablu... Nieswiadomie kupilem kabel DB9-DB9 myslac, ze bedzie to zwykly przedluzacz. Otoz nie byl :D. Musialem porzelutowywac wszystkie wtyczki i dopiero ruszylo przed chwila. Nawet nie wiecie jak sie zdziwilem, gdy kolejny raz probojac, zrezygnowany, uruchomic komputer z wcisnietym klawiszem Option, uslyszalem mile pikniecia i wkrotce objawil sie moim oczom Serious Magazine :D.

Pozdrowienia dla wszystkich i dzieki specjalne dla Azbesta, Piguly i lotharka!!!

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

2

Odp: DZIALA DZIALA DZIALA!!!

a mówiłem zaopatrzyć się w omomierz i posprawdzać konkrente przejścia ????? I problem od razu by się znalazł ;))

ps. opierając się o materiały dostępne na tym forum można by już chyba było książke napisać o montażu SIO2PC ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: DZIALA DZIALA DZIALA!!!

Ksiazka ksiazka ale niech Mr Pill na listy odpowiada :^)

Pozdrawiam,
Azbest

4

Odp: DZIALA DZIALA DZIALA!!!

no nareszcie - my tez sie cieszymy....

aha- a ja swoje ATARI mam na monitorku od pieca- efekt jest super !!

pozdrowka !

5

Odp: DZIALA DZIALA DZIALA!!!

no nareszcie - my tez sie cieszymy....

aha- a ja swoje ATARI mam na monitorku od pieca- efekt jest super !!

pozdrowka !

jezeli chodzi o zeskanowane zdjecia, to ja tez mam jedno jako tapete  :twisted:

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

6

Odp: DZIALA DZIALA DZIALA!!!

HE HE HE .....

A JEDNAK UZYWAM MONITORKA SVGA DO ATARYNKI... a wszystko za sprawa ELZY VIOCTORY ERAZOR .... z wejsciem i wyjsciem video ! obraz jest super !