1

Temat: Tanio! Aukcje firmy Atari!

No tak przeglądając sobie allegro mogę stać się posiadaczem "kawałka"
firmy Atari 8O  8O  8O
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22233998

2

Odp: Tanio! Aukcje firmy Atari!

No ja p*.*. Ale gosc kase niezla za to chce...

3

Odp: Tanio! Aukcje firmy Atari!

Obrazy sa w cenie :(

I tak nie przebije z cena osoby sprzedajacej na upartego zestaw ST za 400 zeta (wczesniej przez dlugie tygodnie 420). ;)

ślamk!

4

Odp: Tanio! Aukcje firmy Atari!

Dracon: po prostu - 1. albo debil nie ma pojęcia o cenach i amortyzacji sprzętu; 2. albo czeka na jelenia, który to łyknie (a ja tam widzę 2 ST-ki za 400 zeta - wprawdzie jedno STE, ale... haku_1 był zawsze drogi).

MINUTA CISZY MODE: ON!

:P

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Tanio! Aukcje firmy Atari!

Mam prawie (dzis sprawdze) dokladnie takie samo cos zeskanowane, kiedys sciagnalem z sieci. wiec to moze byc oszustwo jesli gocsiu je po prostu wydrukowal.

Oczywiscie to tylko mozliwosc, a ze narod mamy jaki mamy to tak ostrzegam ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Tanio! Aukcje firmy Atari!

Teoretycznie przy 85 aukcjach nie opłaci się robić sobie lewizny.. no ale;- no właśnie. Chyba, że jest to interes życia... :D  :D; lub ktoś pracuje w drukarni. Nie popatrzyłem tylko, czy są jakieś negatywy;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info