Temat: ADAX- jak skończyć

Czy ktoś z Was przeszedł grę adax /z L.K. Avalon/.
Ja przeszedłem prawie wszędzie zbierałem co sie dało i nie wiem co dalej.

A w Basila też graliście.? Tego też nie skonczyłem ale go miałem 12 lat temu i to w normalu. Jak do końca były 2 jednostki to był boot error- pamiątam to była jedna z pierwszych gier jakie miałem a turbo dopiero potem załatwiłem.

Wczoraj pierwszy level skonczylem bo przeczytalem w syzygy 02 co tzreba zebrać. Co prawda miało być " i to tyle" a tu nowy level się pokazał. Ciekawe czy trzeba zebrać to samo czy inny zestaw dowodów :)

2

Odp: ADAX- jak skończyć

Też tak miałem z Adaxem - zebrałem wszystkie 6 dyskietek (czy ile ich tam było) a potem pasztet, nie wiadomo co dalej :?

A Bazyla znajdziesz gdzieś na ftp://ftp.spudster.org/pub/Atari/. Powodzenia w przechodzeniu - ja sam skończyłem kiedyś tylko 1 level, więc nawet nie wiem, ile ich tam jest :)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

3

Odp: ADAX- jak skończyć

a tutaj mapka do Basila:

http://mapy.atari8.info/a-b//basil.png

Odp: ADAX- jak skończyć

i tak dla potomnych:

http://mapy.atari8.info/adax.php

5

Odp: ADAX- jak skończyć

Ja też nie wiedziałem jak przejść Adaxa. Złaziłem wszystkie poziomy. Zebrałem wszystkie dyskietki. Zdobyłem też detonator i bombę. W instrukcji pisało (miałem oryginałkę) że trzeba podłożyć w laboratorium (o ile dobrze pamiętam) bombę a potem udać się do portu kosmicznego i uciec. Złaziłem wszystko i za cholerę nie mogłem dojść w którym miejscu i jak tą bombę podłożyć. Może ktoś wie?????  :?

6

Odp: ADAX- jak skończyć

A ktoś to w ogóle przeszedł? Mnie się nie chciało, chociaż wydałem kasę na orginała. Wolałem 45 raz przejść Misję...

7

Odp: ADAX- jak skończyć

I utopić się można :(

Obejrzałem sobie przejście na Y-T więc jednak da się przejść. Słaby byłem w domysłach - elektrownia to pomieszczenie z niebieskimi zbiornikami i "cewkami" i tam daje się bombę - jednym z tych pudełek gdzie znajduje się przedmioty - a odlatuje z tego samego miasta gdzie zaczyna. Miecz czy krzyż nie jest do skończenie gry potrzebny.
Gra nie jest taka zła - na każdą lokację przypada jedna dyskietka.

Ostatnio edytowany przez Hans 2004 (2021-06-25 23:30:31)

8

Odp: ADAX- jak skończyć

Dokładnie - grę kończymy wciskając klawisz [RESET] :P

A potem... Use your illusion... :D

I Ty zostaniesz big endianem...