Temat: atari.area forum lub atari.area forum Mailer

Nie żeby to była najważniejsza sprawa, ale tak z ciekawości, dlaczego powiadomienia o nowych postach w obserwowanych wątkach, przychodzą z różnymi wartościami w polu "From": "atari.area forum" lub "atari.area forum Mailer"?

Pod obydwoma kryje się ten sam adres "no-reply@no-reply.com", tylko nazwa wyświetlana jest inna. Nawet dla postów z tego samego wątku bywa różnie :)

zaloguj się by zobaczyć obrazek

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2019-12-09 19:16:15)

Post's attachments

atar.area forum mailer.jpg 58.68 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: atari.area forum lub atari.area forum Mailer

Jest na to fachowa nazwa, która brzmi 'spaghetti-code', ale też z ciekawością poczekam na odpowiedź jaka jest rzeczywistość.

3

Odp: atari.area forum lub atari.area forum Mailer

Szczera odpowiedź brzmi: nie wiem.

Jeszcze szczersza: nie mam specjalnie ochoty na sprawdzanie kodu silnika, którego nie będę rozwijał, a który już niedługo zostanie zmieniony. Część dotycząca wysyłania e-maili nie była przeze mnie zmieniana i prawdopodobnie należałoby pisać w tej sprawie do autorów.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: atari.area forum lub atari.area forum Mailer

To jak już przy tym jesteśmy, czy w nowym silniku, przy wysyłaniu emaila do innego forumowicza będzie opcja wysłania kopii do samego siebie?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

5

Odp: atari.area forum lub atari.area forum Mailer

tak jak @uicr0Bee napisał plus kiedy można spodziewać się nowej wersji (+-pół roku)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

6

Odp: atari.area forum lub atari.area forum Mailer

uicr0Bee napisał/a:

czy w nowym silniku,

Sprawdź proszę czy w opcjach SMF coś takiego jest, niestety nie pamiętam, a to będzie najprawdopodobniej następny silnik.

Cyprian napisał/a:

kiedy można spodziewać się nowej wersji

Niestety nie zależy to do końca ode mnie, a przy okazji nauczyłem się nigdy nie podawać terminów, kiedy są związane z moim wolnym czasem na hobby. Wybacz :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.