1

Temat: River Raid i... kobieta?

Luknijcie pod ten http://www.atarimania.com/detail_8bits. … FT_ID=4389 link... Zwróćcie uwagę zwłaszcza na szóstą stronę instrukcji.

Byłem w niezłym szoku, bo zawsze myślałem, że autorem "River Raid" jest facet, a tu...  :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

2

Odp: River Raid i... kobieta?

Notabene stronka jest zarąbista, popieram ich inicjatywę w całej rozciągłości  :D ... Cholera, żałuję, że paręnaście lat temu wyciachałem obrazek z pudełka od Mieczy Valdgira II, żeby sobie powiesić na ścianie ^_^. Jak sobie człek pomyśli, co robił będąc szczylkiem, to...   :o

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: River Raid i... kobieta?

....zaiste zadziwiający fakt który dopiero a.d.2004 dotarł do atarowych umysłów:)  :idea:  8O

gep/lamers^dial

4

Odp: River Raid i... kobieta?

....zaiste zadziwiający fakt który dopiero a.d.2004 dotarł do atarowych umysłów:)  :idea:  8O

do umyslu komodorowca dotarl juz wczesniej ;-) nie pamietam kiedy i skad, ale dochodzily do mnie sluchy, ze to kobieta 'popelnila' river raid.

jest cos pieknego w tych okladkach do gier. pobudzaja wyobraznie, rekompensujac slaba grafike... slaba jak na wspolczesne gry z pecee.

drac030: znam dwa dema na komodora. jedno jest fajne a drugie ma fajna muzyke.

5

Odp: River Raid i... kobieta?

hmm Kopernik była kobietą? :P

6

Odp: River Raid i... kobieta?

A ja tam nie zauważyłem ani słowa o tym, że p. Carol Shaw stworzyła tą gierkę. Jest natomiast jej krótka recenzja i opis sztuczek.
CZy szanowna brrać Atarowska bynajmniej się nie myli w swoich powyższych ocenach...?[/list]

Sikor umarł...

7

Odp: River Raid i... kobieta?

A ja zauwazylem:

"Carol is a first class game designer and a computer science scholar. [....] Her recent hits include Happy Trails [...] and River Raid"

Ponadto na gorze jest liteka "P" czyli programmer - i owa niewiasta jest tam wymieniona.

:D

8

Odp: River Raid i... kobieta?

No cóż - czapki z głów!

A może nam Meśka co napisze? :D

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: River Raid i... kobieta?

Meska mogla by napisac jakiegos poker (rozbieranego) albo nowy SEXI SIX DATA DISC:] co wy na to?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

10

Odp: River Raid i... kobieta?

To teraz się na to mówi "pisanie" ??? :P
A może by tak "rozbierany" River Raid?

11

Odp: River Raid i... kobieta?

A ja zauwazylem: ...

O.K. Mój błąd...

Sikor umarł...

12

Odp: River Raid i... kobieta?

kek no to szacun dla tej pani, ze napisala taki gr8 kod pod 6502 : > gra krotko sie wgrywala,wiec nie praktycznie nigdy nie bylo 'boot error' ;]

13

Odp: River Raid i... kobieta?

czlowiek cale zycie sie uczy...  :D ciekawe, ile to kobitek skrobnelo cos dla Atarki?

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie