26

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

lopez, ja już to opisałem, ale 32 lata temu syn naoliwił kasetę magnetofonową, bo piszczała szpulka. Naoliwił razem z taśmą. Wielokrotne przewijanie w wodzie z ludwikiem taśmę odtłuściło, kaseta się wczytywała, a piszczała jakby mniej.
Wymyj tę dyskietkę w ludwiku , wypłucz, wytrząśnij wodę i przepłucz IPA+, wysusz i dyskietka będzie uratowana. Może.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

27

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

Aż sprawdzę z ciekawości :)

28

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

Etykety 4:
- Volfied
- Lemmings
- Lemmings 2: the Tribes
- Another World
- Cannon Fodder

29

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

Etykiety 5

- Magic Boy
- Magic Pockets
- Stone Age
- The Addams Family
- Lotus III
- Dyna Blaster
- Captain Dynamo

- FastCopy Pro 1.2

30

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

Dzisiaj coś dla fanów małego Atari :)

oczywiście etykiety dla dyskietek 3.5" (wszelakie klony XF551 etc.)

Etykiety 6

- A.D. 2044
- Hans Kloss
- Fred
- Misja
- Spy Master
- Robbo
- Zybex

31

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

Minęło trochę czasu  i mogę powiedzieć, że naklejki trzymają się bardzo dobrze. tak więc mogę z czystym sumieniem polecić :)

32

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

Lopez mnie zainspirował i postanowiłem, że też zrobię etykietki, a co! Używam innych naklejek (nie zachodzą na tył), ale tego samego producenta - https://www.herma.co.uk/office-home/pro … 5-a4-4353/

Chcę też, żeby było kolorowo :)

Zestaw 1:

pdf
docx

Cannon Fodder
Prehistorik
Lemmings
Flashback

Podobny pomysł, na mniejszą skalę, realizowałem kilkanaście lat temu. Wówczas miałem naklejki firmy Avery. Niestety, odchodzą. Co prawda po kilkunastu latach, ale odchodzą.
Jak wyglądają wydruki na ten moment - w załączniku posta (Allo Allo dla porównania z tych dawnych czasów).

Post's attachments

20230221_223927.jpg 1.12 mb, liczba pobrań: 1 (od 2023-02-21) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

33

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

Jak nie zachodzą na tył, to nie można wydrukować tytułu na grzbiecie, a to pomaga w wyszukiwaniu w pudełku.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

34

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

Wiem, widziałem u Lopeza. Mimo to zdecydowałem się na te krótsze. Jak będę szukał dyskietki w pudełku, to sobie obrazki pooglądam :) No i podejrzewam, że na zgięciu zaczęłyby się odklejać najszybciej.

35

Odp: Etykiety samoprzylepne do dyskietek 3,5"

U mnie mała część się odkleiła, reszta trzyma się dzielnie, chyba zależnie od tego na ile dobrze wyczyściłem powierzchnię dyskietki przed przyklejeniem.

Ostatnio edytowany przez lopez (2023-02-22 07:13:24)