1

Temat: Naprawa klona konsoli Famicom

Elektroda, co prawda, kojarzy się powszechnie z opryskliwością użytkowników i moderacji, ale nie da się ukryć, że jest to również źródło perełek.

Na przykład takich, jak ten artykuł o naprawie popularnego "Pegasusa". Oprócz dokładnego opisu, co gdzie i jak, można znaleźć tam mnóstwo technikaliów dotyczących skądinąd znanego 6502. Polecam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Naprawa klona konsoli Famicom

Artykuł jak i sam autor - genialne... szkoda tylko, że z chłopem nie idzie się dogadać.

3

Odp: Naprawa klona konsoli Famicom

niezły dłubacz

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

4

Odp: Naprawa klona konsoli Famicom

Ooo mega wporzo artek! Dzieki za linka :)

5

Odp: Naprawa klona konsoli Famicom

no właśnie to naprawa 'nietypowego' famiclona. 1sze widziałem, żeby NoC był na oddzielnej płytce dolutowywany na płytę główną. Tak przypuszczałem, że autorem tego opisywanego powyżej wynalazku jest 'krzysio' (KrzysioCart, KrzysioKonsola). nie wiem czy jest ktokolwiek w pl bardziej nakręcony na, powiedzmy ogólnie, 'aspekty techniczne' famiklona/nesa/etc.
co do dogadywania... kilka lat emu jak miałem zagwostkę przy naprawie pegasa trochę z nim mailowałem, coś mi tam podpowiedział, sprzęt ożywiłem.
próbowałem go namówić na 1. czy 2go JagNes'a ale mi się nie udało :-P ze swoimi wynalazkami byłby 'gwiazdą' spotkania

6

Odp: Naprawa klona konsoli Famicom

takron27, nie Ty pierwszy i ostatni próbowałeś go namówić na jakiekolwiek cokolwiek ;-)
Szkoda, no ale w chwili obecnej to już nie najmniejszego znaczenia.