Temat: Nadeszła jednak ta chwila...

Nie chcialem zasmiecac dzialu scena i postanowilem napisac to tutaj - nadszedl ten dzien, ze musze skonczyc z dzialalnoscia zwiazana z Atari - za miesiac (3 maja) zenie sie i wyjezdzam wraz z malzonka na inny kontynent (Australia), skutkiem czego raczej musze zakonczyc swoja dzialalnosc zwiazana ze scena - Falcon i Atarka zostaja w Polsce, byc moze beda musialy zostac spieniezone. Oczywiscie mam nadzieje, ze dostep do internetu bedzie i bede mogl od czasu do czasu poczytac i poudzielac sie na AA i na ircu.
Niestety, czlowiek czasami odnajduje alternatywna droge zyciowa :(

Dziekuje bardzo wszystkim, ktorych mialem okazje poznac/spotkac od roku 1992 kiedy to zaczalem swoja przygode z Atari, ciesze sie, ze te komputery nadal zyja i ktos chce na nich ciagle cos robic. Dziekuje wszystkim za te wspaniale chwile spedzone na zlotach, swietna zabawe, prawdziwa scenowa przyjazn - nigdy tego nie zapomne, to bylo wspaniale. Jeszcze raz dziekuje i mowie do widzenia, moze jeszcze sie spotkamy kiedys.

2

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

prima madafaka aprils!

3

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

bez farewell demo to sie nie liczy ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

Jak by powiedziano w Archiwum X:  'I don't want to belive!'

ps tez mam nadzieje, ze to primaapylisowy kawal.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

5

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

Czesc.
Narescie Mac odchodzi ze sceny Atari , juz nie moglem go zniesc od czasu poznania go na Quascie 95/96? byl to tak upierdliwy czlowiek, ze najchetniej to bym mu... niech teraz meczy sie z nim zona.. aby mniej bylo takich macgywerow na scenie Atari..
Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze juz nie bedzie tych glupich komentarzy na AA..
Pozdrawiam Wszystkich!

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

Hehe..... Coz za nowiny !  ;)
Powodzenia na nowej drodze zycia, hehehe....

Poniewaz jest to tak szczegolny dzien ja tez cos oswiadcze:
polubilem goscia ukrywajacego sie pod xywa fscker - w koncu to ziomal jak kazdy inny i  zawsze ma racje :lol:

7

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

"polubilem" ? to mi pachnie homo. znaczy sie serkiem homogenizowanym. a co na to druga polowa? :^)

8

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

"polubilem" ? to mi pachnie homo.

buhahaha.... jezeli wolałbyś słowo "zaakceptowałem" to je sobie wstaw w domyśle...  :P   :lol:

9

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

wolalbym kozi ser.  :D  :)  :(  :o  :lol:  8)  :?  8O  :x  :P  :cry:  :cry:  :twisted:  :!:  :!:  :arrow:  :arrow:  :mrgreen:  :arrow:  :idea:  :oops:  :D  :x

10

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

azbest Ty dwuroczny oscypku...hehehehe

mac dostał role w filmie biograficznym o Kevinie Mythnicku...bedzie tam grał jeden z segregatorów na jego biurku:)

gep/lamers^dial

11

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

a ja w tym roku nie wychodze za mąż ;p

(geez, nie było mnie tu długo ;p)

mac, wyślij przynajmniej karteczke z tej Australii, co ;p? No i fakt -bez dema sie nie liczy ;>

dracon, ja nie wiedziałam, że wolisz jednak chłopaków ;p moze lepiej to ja zmienie płeć?  8O

There's special place for me in hell. It's called the throne.

12

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

mlehehehe

macgyver, ktora by Cie zechciala, slepa aby Cie nie zobaczyla i na wozku aby nie uciekla  :lol:

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

13

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

stratata pierdudu pierdu :twisted:

14

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

wolalbym kozi ser.

Zawsze byłeś oryginalny - i szanuję to. Nie zmieniaj się.  :)  :D  :P  :lol:

15

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

Azbest Einstein??? nie wiedziałem; w takim razie szacunek...DRC tez sie nie zmieniaj...wszyscy pozostańmy sobą...

gep/lamers^dial

16

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

Czesc.
Narescie Mac odchodzi ze sceny Atari , juz nie moglem go zniesc od czasu poznania go na Quascie 95/96? byl to tak upierdliwy czlowiek, ze najchetniej to bym mu... niech teraz meczy sie z nim zona.. aby mniej bylo takich macgywerow na scenie Atari..
Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze juz nie bedzie tych glupich komentarzy na AA..
Pozdrawiam Wszystkich!

Mac---> mam nadzieje ze sie nie obraziles:) , oczywiscie to byl zart... 3maj sie cieplo razem z kangurami: 8)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

17

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

oh dżees...1.april:Fools Day - 2.april:Mistake Day....a tymczasem Mac werbuje nowy squad Cobry spośród Aborygenów...

gep/lamers^dial

18

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

Mac! Zabierz mnie ze sobą !!!!  :D

19

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

He, he - oczywiscie, ze z ta Australia to byla sciema... bo jade do Kanady ;)


Nie, no dobra... sciema... 1 kwietnia - do nikogo nie mam urazy za zarty, wiecie przeciez, ze lubie sie pobrechac ;)

A co do farewell dema - poki nie robie dema, to znaczy, ze nie odchodze - modlcie sie zebym dlugo nic nie wypuscil ;)

20

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

A bedzie w farewell demie tekst, zeby kupic Amige i poczekac jakis czas na produkcje Macgyvera na ową platformę? ;)

21

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

E, za stary juz jestem, zeby poznawac nowa platforme sprzetowa - po prostu najzwyczajniej w swiecie nie chcialoby mi sie - co innego platforma, ktora juz znam ;)

22

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

zawsze mozna sprobowac tak jak Winio na Intelu IV...zabytac szefa Amigi czy planują wypuscic emulator Falcona :D

gep/lamers^dial

23

Odp: Nadeszła jednak ta chwila...

a na kij mi emulator, jak mam oryginal ;)