Temat: Cena Atari Falcon 030

Mam małe pytanko po ile na rynku wtórnym chodzą Falcony gołe nie wypasione (bo mam okazję wyrwać sprzęcik o którym marzę od paru latek wraz z oryginalnym Calamusem za 800zł a nie chciałbym przepłacić....)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Cena Atari Falcon 030

Jezeli jest w nim 14MB i jakis dysk twardy to warto za taka cene. Generalnie trudno stwierdzic jakie sa ceny Falconow, bo rzadko sie pojawiaja. W przeciagu ostatniego pol roku widzialem 3 oferty. Jedna na Falcona z 14MB RAM za 1000 PLN, druga na Falcona w towerze z 14MB RAM, kilkoma dopalaczami, dyskiem i CD-ROMem za 700 PLN i na gołego CLABa bez RAMu i z dyskiem 0,5GB za 600 PLN. Ja kupilem tego trzeciego.

3

Odp: Cena Atari Falcon 030

spoko wyczaje co jeszcze tam jest pod maską i może się skuszę ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Cena Atari Falcon 030

Moj kosztowal 730 PLN (700 sam Falcon, 30 koszty przesylki) - standardowo posiadal FPU 68882 i 14 MB RAM oraz przelotke IDE 2,5->3,5" i siedzial w "towerze".  O HDD nawet nie myslalem, bo poprzedni wlasciciel mial tam 250 MB, a ja wrzucilem dysk 6 GB ;)

W roku 1997 kupowalem Falcona z FPU i z dopalka: CPU @32MHz, DSP @50MHz, FPU@50MHz + dysk 120 MB za 1000 PLN - mysle, ze Falcony jednak relatywnie potanialy, nawet nie uwzgledniajac inflacji ;)

5

Odp: Cena Atari Falcon 030

Lewis:pytanko za 3 punkty: w Twoim C-LABie jest modulator czy nie...? (w moim nie ma, a podobno w pierwszych były...)

Sikor umarł...

6

Odp: Cena Atari Falcon 030

Niedawno na niemieckim Ebayu widzialem Falcona w tower, dysk 4GB, MightySonic, ScreenBlaster II (a moze III) i cos tam jeszcze za ok. 200Euro.
Teraz ponoc ceny poszly nieco w gore - ze wzgledu na CT060, ktora ma znowu byc produkowana. No i ludziki kupuja gole maszyny ;)

Pozdrawiam

Rafal Kawecki

7

Odp: Cena Atari Falcon 030

Piguła: jak miło słyszeć, że marzyłeś o flaszce  :D  :D  :D  ja F030 mam od stycznia 1994 roku i wydałem wtedy ponad 30 baniek, hehe.. ale warto było...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: Cena Atari Falcon 030

Lewis:pytanko za 3 punkty: w Twoim C-LABie jest modulator czy nie...? (w moim nie ma, a podobno w pierwszych były...)

W tej chwili nie dam sobie nic uciac, ale wydaje mi sie, ze jest.

9

Odp: Cena Atari Falcon 030

Paskud ma jakiegos Falcona do sprzedania (albo jakis koles, ktorego Paskud zna - juz nie pamietam).

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

10

Odp: Cena Atari Falcon 030

Piguła: jak miło słyszeć, że marzyłeś o flaszce  :D  :D  :D  ja F030 mam od stycznia 1994 roku i wydałem wtedy ponad 30 baniek, hehe.. ale warto było...

hehe mam już małe Atari, większego brata ST wiec brakuje mi już tylko Flaszki (ine licze konsol ... o jaguarze też myślę....)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Cena Atari Falcon 030

Gratuluje duzej ilosci miejsca na biurku ;) Ja z racji jego braku musialem 6 komputerow upchnac w 2 - Falcona i PC (ktory emuluje siebie, Atari 8-bit, Atari ST(e), C64, Amige).

12

Odp: Cena Atari Falcon 030

Piguła: jak masz miejsce to kup soebie jeszcze Odrea ja wtedy Ci wielkie logo atari sprayem walne......;)

gep/lamers^dial

13

Odp: Cena Atari Falcon 030

Piguła: jak masz miejsce to kup soebie jeszcze Odrea

Odra to nie Atari wiec nie jestem zainteresowany, ostatnio myślałem jeszcze o starym poczciwym timexie (to z sentymentu do zajęć informatyki w szkole podstawowej)- ale te małe gumiaki trzymają się cholernie w cenie...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: Cena Atari Falcon 030

hehe a ja mialem w szkole jak bylem w 2,3 klasie szkoly podstawowej ... Elwro 800 kilka nascie sztuk tyle ze informy nie mialem wtedy i sobie na nich nie popykalem... :(

"wszystko się kiedyś kończy......."