Temat: Atari 810 Master Diskette II - co zawiera druga dyskietka?

Nabyłem takie coś do kompletu do moich stacji 810. Obie dyskietki w zestawie działają, co jest niesamowite na swój sposób. Ale ja nie o tym.
Pierwsza dyskietka to po prostu DOS - nic wielkiego.
Ale na drugiej jest jakiś zbiór plików - kilka kodów w Basicu, jakieś grafiki i muzyka (ale to wnioskuję po rozszerzeniach). Może jest gdzieś spis oryginalnej zawartości tej drugiej dyskietki? Nie wykluczam, że na tej konkretnej ktoś sam ponagrywał programy ale tego nie umiem stwierdzić.

Post's attachments

20200706_151027m.jpg 87.64 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

2

Odp: Atari 810 Master Diskette II - co zawiera druga dyskietka?

A to nie było tak, że na jednej był DOS 2.0s, a druga oryginalnie czysta była? Chyba tak też jest opisane: http://atarimuseum.com/computers/8BITS/ … s/810/DOS/

Sikor umarł...

3

Odp: Atari 810 Master Diskette II - co zawiera druga dyskietka?

Druga dyskietka, opisana jako "Master Diskette II", była fabrycznie czysta/pusta.

Moja kolekcja: Atari 1040STe (4MB), Atari 1040STfm (4MB, BLiTTER, AT-ONCE+), Atari 800XE (SIMM EXP 1MB), Atari 800XL (RAMBO XL 256kB), Atari 600XL (64kB), Sinclair ZX SPECTRUM+ (48kB), TIMEX Computer 2048 (48kB), Commodore A600 (2MB+4MB, HDD CF 4GB), Commodore C64C.

4

Odp: Atari 810 Master Diskette II - co zawiera druga dyskietka?

Czyli ktoś coś sobie na niej ponagrywał...
Pytałem bo gdzieś wyczytałem, że były tam jakieś narzędzia. No to źle przeczytałem, informacja była niepoprawna albo coś sobie ubzdurałem :-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.