1

Temat: Montezuma´s Revenge REDUX !!!

Czesc,
wlasnie na dniach wyszla nowa wersja kultowej gry na male Atari Montezuma´s Revenge REDUX.
Gra posiada te same lokacje jak w oryginalnej wersji, natomiast cala reszta czyli animacja postaci i grafika zostala odswiezona.
Sam jestem wielkim fanem gry z lat 80tych ale naprawde polecam wam i ta nowa wersje, zagrajcie.
Pozdrawiam.

P.S:
Zrobilem krotki filmik na temat tej gry, jezeli ktos z Was nie ma mozliwosci odpalenia tej gry na Atarynce.

https://www.youtube.com/watch?v=yXyAjFCT5WA

Ostatnio edytowany przez Rosa (2020-07-12 09:46:09)

2

Odp: Montezuma´s Revenge REDUX !!!

Jest też film od Sabermana sprzed tygodnia :)

https://m.youtube.com/watch?v=np74ZLfGmZw

Ostatnio edytowany przez Jacques (2020-07-12 11:37:13)

3

Odp: Montezuma´s Revenge REDUX !!!

Tak, tez go widzialem ale brakowalo mi jakiegokolwiek komentarza  w tej rozgrywce. Mimo wszystko oprawa graficzna jest super.

Ostatnio edytowany przez Rosa (2020-07-12 12:43:22)

4

Odp: Montezuma´s Revenge REDUX !!!

Mi tam trochę nowe czachy nie pasują, poza tym fajna sprawa.

5

Odp: Montezuma´s Revenge REDUX !!!

.. a mi bardziej podoba się oryginał. Ta przeróbka jest trochę na siłę przekombinowana jak dla mnie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Montezuma´s Revenge REDUX !!!

Przeszedłem sobie pierwszy etap, gra się super, świetnie zrobione. Gdyby to była nowa gra w ten sposób zrobiona, to w ogóle był by mega hit. Jedna rzecz mi tylko trochę nie pasuje, że akurat Montezuma jest grą, która stała się ikoną, każdy kto zna Atari ma ją zaraz jako pierwsze skojarzenie z tym komputerem, więc ta gra z podmienioną grafiką może wywoływać mieszane odczucia - po prostu oryginał kojarzy się z oryginalną grafiką i nie wiadomo czy potrzebujemy innej, i czy jakakolwiek może być lopsza od oryginalnej.
Ja odbieram tak: mam dwie osobne fajne gry i jest super:-)

7

Odp: Montezuma´s Revenge REDUX !!!

faktycznie słaba w porównaniu do oryginału, taki Opel Szpachlibra

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!